SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce byc wyzszy!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
Mam mały problem:( W styczniu skonczyłem 16 lat,jest juz maj a ja nie rosne:( mam "zaledwie" 184 (bo moim marzeniem jest 192-194cm);] przy wadze 90 kg.Ostatnio postanowiłem coś z tym zrobic i udałem sie do endokrynologa z tym moim problemem.Teraz czekam na zdjecie ktore ma okreslic wiek kostny mojej reki:)Czy moze zna ktos sposob zebym urosł te 10-12cm?Prosze o pomoc,moze jakaś operacja?Aha słyszałem,ze M.Jordan stosował jakies rozciaganie(?!)(polega to na zwisaniu na drązku przez 30 minut) i dzieki temu osiagnął wzrost 199cm.Dwa lata wczesniej miał niespełna 180cm,zaś jego brat ktory nie stosował rozciągania zakonczył wzrost na poziomie 185cmMoze jakies odzywki ktore przyspieszą wzrost?Czy tez jakies cwiczenia?Prosze o pomoc!!!!

Ps.Moja matka ma zaledwie 150 cm a ojciec 173(chyba bo dawno go nie widziałem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
no to zalezy od wielu czynnikow... ale zamiast uzalac sie nad soba wezcie sie za robote, zapiszcie sie na boks, kicka, thaia albo chwytane
mi osobiscie przydaloby sie jeszcze 5cm ale pogodzilem sie z moimi 180cm i bede staral sie je jak najlepiej i w pelni wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Widze tu wyraźny kompleks koszykarza .A po co Ci te 194 ? Nie znam się na rozciąganiu ,ale jak dobrze pamiętam to w Średniowieczu były specjalne maszyny do rozciągania(ale chyba nie żeby pomóc .
1

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
I niech mi nikt nie wmawia, że wzrost rodziców ma jakiś wpływ na wzrost dziecka. Rodzice konusy a on jaki wysoki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
184 to nie mało no chyba ze chcesz byc koszykarzem to im wiecej tym lepiej.. ale nie wiem czy az tak fajnie miec te 2m kumpel z osiedla ma ok. 193 to dostał ksywe Longer jak te reklamy wyszly a jak gra w noge to wolamy na niego Rasiak, zawsze z czegoś beke mamy
Nie wydaje mi sie zeby warto bylo robic operacje aby byc wyzszym, ale Twoja sprawa.. sa hormony wzrostu ale kosztowna sprawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Do autora tematu: w swojej klasie jesteś jednym z wyższych czy niższych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Podobno zwis na drazku i sen pomaga ale i tak jak sdla mnie 184 to wielki jestes, ja bym chcial chociaz 180

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
a ja mam 170cm i w sumie mi to styknie ale chciałbym miec 175 moze sie uda =)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Ja mam 189cm i mi styknie

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
wzrost jest uwarunkowany genetycznie i raczej poza hormonami to nic na niego nie poradzisz.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Genetyka tak ale niby mozna minimalnie wzrost zwiekszyc lub zachamowac np przed podnoszenie ciezarow

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Podobno wiszenie na drazku w jakims tam stopniu pomaga ale czy tak jest naprawde to nikt tego nie wie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miód do kretki

Następny temat

partie mięsni - drążek???

WHEY premium