sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Chcę schudnąć, pomożesz?

Wysłana -
Hej, mam 160 wzrostu i ważę 49 kg, nie jestem jakaś gruba lecz moim najwiekszym problemem jest to ze tłuszcz odkłada mi się w rękach i brzuchu. Z racji tego, że wakacje, ślub mojej siostry, chciałam zgubić z 6 kg. Z moich obliczeń powinnam jeść 1400 kcal. Jest ktoś kto by mi pomógł? Od dzisiaj zaczynam ćwiczyc w domu, jezdzic na orbitreku i jakies cwiczenia z piłką, ćwiczenia 3 razy w tyg po pół h. :) Możecie powiedzieć ile kcal powinnam jeść? I polecić mi jakieś fajne ćwiczenia do wykonania w domu? Mam orbitrek, skakanke, hantle 2kg i kettlebell 8kg oraz piłke do fitnessu.

Zmieniony przez - truskawka123 w dniu 2017-05-31 15:30:34
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Hej, wypełnij ankietę działową (w tematach podwieszonych wraz z regulaminem)
Wysłana -
jak wyżej
plus 6kg do wakcji to chyba trochę przy dużo, zwłaszcza, że patrząc na Twoją wagę, to nie ma tyle do zrzucenia.
Wysłana -
no tak sporo ale mam czas do sierpnia i chcialabym troche zrzucic, nie cierpie swoich pulchnych rak i łydek :/ znacie jakies fajne cwiczenia w domu? i czy o 1400 kcal bedzie ok? bo chcialabym zaczac diete, ale nie wiem czy to nie za malo kcal?
Wysłana -
Już Ci pisały dziewczyny - wypełnij ankietę naszego działu to będziemy mogli coś doradzić W ciemno - to nie ma sensu.
Wysłana -
Nie wiem nie wrzuciłaś ankiety
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź