SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę schudnąć, pomożesz?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 319
Hej, mam 160 wzrostu i ważę 49 kg, nie jestem jakaś gruba lecz moim najwiekszym problemem jest to ze tłuszcz odkłada mi się w rękach i brzuchu. Z racji tego, że wakacje, ślub mojej siostry, chciałam zgubić z 6 kg. Z moich obliczeń powinnam jeść 1400 kcal. Jest ktoś kto by mi pomógł? Od dzisiaj zaczynam ćwiczyc w domu, jezdzic na orbitreku i jakies cwiczenia z piłką, ćwiczenia 3 razy w tyg po pół h. :) Możecie powiedzieć ile kcal powinnam jeść? I polecić mi jakieś fajne ćwiczenia do wykonania w domu? Mam orbitrek, skakanke, hantle 2kg i kettlebell 8kg oraz piłke do fitnessu.


Zmieniony przez - truskawka123 w dniu 2017-05-31 15:30:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Hej, wypełnij ankietę działową (w tematach podwieszonych wraz z regulaminem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
jak wyżej
plus 6kg do wakcji to chyba trochę przy dużo, zwłaszcza, że patrząc na Twoją wagę, to nie ma tyle do zrzucenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 319
no tak sporo ale mam czas do sierpnia i chcialabym troche zrzucic, nie cierpie swoich pulchnych rak i łydek :/ znacie jakies fajne cwiczenia w domu? i czy o 1400 kcal bedzie ok? bo chcialabym zaczac diete, ale nie wiem czy to nie za malo kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Już Ci pisały dziewczyny - wypełnij ankietę naszego działu to będziemy mogli coś doradzić W ciemno - to nie ma sensu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie wiem nie wrzuciłaś ankiety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik - exxti

Wiecej