SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chavala na CKD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
Witam serdecznie

Zalozylam u was konto, ponieważ mam dośc ograniczen niektórych forum pseudo zdrowotnych. Problem zaczął się gdy zaczęłam szukać swojej drogi i urozmaicać treningi, szukać odpowiedzi na pytania które dla jednych były stwierdzeniem i absolutnie świętością.
W skrócie od 27.12.2010 jestem ma CKD. Wszystko szłoby zgodnie z planem bo bez węgli czuje sie rewelacyjnie a w soboty nawet sie ,,męczę" gdy szukam kolejnych rzeczy by sie węglami dobić. Jakby nie to ze 2.01 musiał sie wszystko spierdzielić i rozregulowaly mi się hormony. Wizyta u pani doktor, hormony 200% normy do dnia dzisiejszego. 3 okresy w przeciągu miesiąca :/
Mysle, ze juz lepiej bo dziś ma być ten ,,normalny" i po mocniejszych hormonach juz wszystko będzie ok, ale wage omijam szerokim łukiem bo jestem napuchnięta jak mały balonik. Choc nie powiem ckd pomalu kształtuje moje ciało, podobam sie sobie w lustrze. Startowałam z wagi 67.5 moim celem jest jakies 63 kg. Nie chce mniej bo bede wygladać zle - nie chce stracic Bajcepsa ;)

Z powodu moich nieregulowanych zmian w pracy staram sie wykonywac siłowy min. 3x w tygodniu, postawiłam znow na FBW. Siła juz wrocila po poczatkowym odstawieniu wegli i na nogi zwiekszyłam sobie obciazenie o połowe. Oczywiście jak tylko nie mam odpływu sił z powodu hormonów robie w 40 min trening po którym padam na pysk.

Z powodu choroby mamy od listopada chodze z nia na fitness bo sama nie zmusilaby sie do ruchu a i jak korzystam. Ostatnio jako aeroby wybieram spinnng. Choc przyznaje bez bicia: nie lubie aerobów. i zazdroszcze kobietom, ktorym od rowerka się ,,mięsnie" na nogach buduja. Ja tez tak chce !!!

To tyle u mnie. W skrócie. W ramie przedstawienia się.
Więc jeszcze raz serdecznie witam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
taaa mężczyźni oni po takich dietach konsekwencji zamieszania w układzie hormonalnym ponosić nie musza , sic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam koleżankę z "pewnego" forum

Na początek, tak tradycyjnie i do kompletu, wypełnij ankietę, którą znajdziesz w Regulaminie Działu: https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

Do tego podaj nam swój plan treningowy i założenia diety. No i zdjęcia sylwetki też mile widziane

Masz zamiar prowadzić ten temat w formie dziennika treningowo-dietetycznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
Wiek : 29
Waga : 66,1
Wzrost : 164
Obwód w biuście :
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu : 74
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder : 95
Obwód uda: 56
Obwód łydki: 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : plecy, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silowo 3x tyg, aeroby 3x w tyg
Co lubisz jeść na śniadanie: teraz na ckd- jajecznica,wedlina,oliwa / nie na diecie owsianka z twarogiem lub wheyem
Co lubisz jeść na obiad : na ckd - mięsiwo pod wszelaką postacia + 10g oliwy / nie na diecie mięcho, warzywa, oliwa
Co jako przekąskę : orzeszki, pestki dyni, slonecznika
Co jako deser : nie bedac na diecie nie oparłabym się szarlotce
Ograniczenia żywieniowe : uczulenie na mleko w czystej postaci
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: podnosznie żalastfa
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bcaa, gluta, omega3, vitaminy, mg w chelaminie
Stosowane wcześniej diety : / przed 20 rokiem życia same tragedie metabolizmowe, potem dluugo nic, od IX.09 wzielam sie za siebie stosujac zbilansowaną /

-----------

jak bede prowadzic dziennik? nie mam jeszcze planu aczkolwiek nie ma sensu raczej przeklejac co i jak - bo od 27 mam bloga dla tych, ktorzy sledza moje postepy i mysle ze bedzie oki jak wkleje tu link do niego

------------

zalozenia ckd? redukcja fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
TRENING: FBW

A

1. MC 3s (26kg)
2. Nogi:
*uda - Przysiad ze sztangą miedzy nogami 3s (26kg)
*łydki - wspięcia na palce 3s (26kg)
3. Plecy -Wiosłowanie sztanga 3s (16kg)
4. Klata -Wyciskanie na ławce skośnej leżąc 3s (16kg)
5. Barki - Unoszenie sztangielek bokiem 3s (2X5kg)
6.Triceps - francuskie pompki, wyciskanie francuskie szt jednorącz 3s (2x5kg)
7. Biceps - Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy 3s - 2x8kg

B

1.MC 3s (26kg)
2.Nogi:
*uginanie nog lezac 3s (15kg)
*prostowanie nóg w siadzie 3s (15kg)
3.Plecy - skłony ze sztangą na barkach 3s (16kg)
4.Klata - Wyciskanie sztangi skos górny 3s (16kg)
5.Barki - Wyciskanie sztangielek
6.Triceps - Prostowanie przedramion ze sztangielkami w opadzie tułowia 3s ( 2x 5kg)
7.Biceps - Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc z suplinacją 3s (2x5kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie slyszalam by komus dostarczanie zewnetrzne hormonow uregulowalo wlasne. No ale tak lecza
Inna sprawa czy mialas kiedys takie problemy z hormonami wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
Nie, nie mialam zadnych problemow. Zaczelam brac anty z 8 lat temu, mialy najmniejsza ilosc hormonow z dostepnych na rynku ( a zaczelam nie ze wzgledu na zabezpieczenie ale na to iz mialam zawsze okres co 60 dni i trwal 2 tygodnie, podczas ktorego mdlalam na zajeciach w szkole). Pani doktor stwierdzila, ze nic zlego sie teraz niestalo, ze po prostu organizm przyzwyczail sie do tej dawki hormonow ktore mial no i do konca cyklu jechalam juz nie na 1 dziennie a na dwoch no i po okresie beda juz nowe tablety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uch... no to ciezko
wiesz ze CKD tez ci miesza w hormonach?
Jaki masz rozklad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
zdaje sobie sprawe, ale wlasnie okres poprawnie sie pojawil a nawet zrobilam 60' spinningu podczas pierwszej jego godziny i powiem ze czuje sie lepiej niz w poprzednich :)

rozklad

2,2g bialka na kg
95g dziennie tluszczy
mniej niz 30g wegli ( zwykle schodze do ok 15)

nie trzymam sie scisle, ale spelniam 95% norm :)

wspomagajac sie spora iloscia omegi nie przejmuje sie czy tluszcze sa zwierzece czy roslinne bo skoro eha/dha w odpowiedniej dawce reguluje profil lipidów wiec uff.. przynajmniej nie stresuje sie dajac boczek do jajecznicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Slowem twoja CKD jest tyle samo warta co kazda dieta niskokaloryczna.
Dlaczego wybralas CKD?
Tak przy okazji CKD to nazwa systemu polaczonego z dieta i treningami ty masz diete LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
Sugestia trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
Jak LC jak tyg nie jem węgli. Węgle tylko wpadną do 10g z orzechów i jajek. Węgle tylko w ladowanie. Wyliczenia w art quaza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

(L)marika / do sukcesu nie ma windy, tylko schody

Następny temat

Grube łapy!

WHEY premium