SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

Champions League 2016-2017

Wysłana -

losowanie jutro (czwartek) o 18:00.Transmisja standardowo na Eurosporcie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak to jest z tymi kzoszykami? Dlaczego takie Leicester jest w pierwszym koszyku?
Wysłana -
Bo jest mistrzem Anglii i zapewne mają nabite punkty przez inne kluby angielskie z wcześniejszych lat

Chciałem rozpisać grupę marzeń dla Legii, ale tak sobie pomyślałem...na chvj? Wiadomo, że i tak z żadnej nie wyjdą
Wysłana -
Wysłana -
Grupa C chyba najsilniejsza.Gladbach za bardzo Pepowi nie lezy jak sobie przypomnimy jak szlo Mu w meczach przeciwko Źrebakom (2 W,2 R i 2 P).

Co do Legi teoretycznie przy założeniu ze sie w koncu pozbędą Hasiego i ktos Ich ogarnie to moze udalo by sie z tym Sportingiem powalczyć o to 3 miejsce (a w praktyce pewno skonczy sie na 5/6 porażkach) .No i jak by ceny nie byly przesadnie zawyżone to moze by sie rozważyło wyprawe na Real do Warszawy...
Wysłana -
Miałem takie przeczucie że Barca trafi na City.
Wysłana -
Real znów na Dortmund, City znów z Monchengladbach, a Juventus znów na Seville... czasem odnosze wrażenie ze niektóre drużyny są specjalnie parowane ze sobą
Wysłana -
A widzieliscie losowanie R.Carlosa jak odklada wylosowaną kulkę hahaha pewnie sie spieszył i za szybko wyciągnął tę niepodgrzaną :D
Wysłana -
Będzie ciekawe starcie między byłem klub Papa a obecnym
Wysłana -
Losowania LM mam wrażenie, że co roku są wg jakiegoś schematu, nudne to się robi, zwłaszcza gdy pełno tych restrykcji.
Legia trafiła grupę taką, że tylko sprzedawać bilety, bo o punkty ciężko będzie
Wysłana -
Co do legi to myśle że jak zdobędzie 1 punk to i tak będzie dobrze. Nawet taki sportling lizbona jest o kilka poziomów wy żej.
Strona 1 z 10
Dodaj odpowiedź