SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chłopaki pomożcie!!!! Rwa kulszowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
siema Wam. ostatnio mialem zapalenie krzyza, nie moglem chodzic schylac sie a czasem nawet lezec, ale musialem jakos wytrzymac ból, dostawalem zastrzyki, tabletki i zapalenie przeszlo te centralne, ale teraz mam rwe kulszowa i juz nie biore zatrzykow tylko tabletki wlasnie na nią. Czy to mi kiedys przejdzie, bo strasznie bolą mnie nogi, wlasnie to jest objaw, i juz mnie to meczy, miesnie staly sie slabe u nog i ciezko mi sie chodzi. Czy te tabletki pomoga. tabletki to NAPROXEN. Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
a czy mi to przejdzie????????? Bo ja bylem teraz zobaczyc na silownie (oczywiscie nie cwiczylem) i chcialem zobaczyc czy wogole podniose na martwy ciag jakikolwiek ciezar, a tu okazuje sie ze nie moglem podniesc nawet 15kg, czy to jest spowodowane ze moje miesnie zanikly lub sflaczaly przez te tabletki(bo czytalem ze one rozmiekczaja miesnie czy cos takiego) czy ja kiedykolwiek bede mogl normalnie sie schylac, bo teraz musze za kazdym razem sie podpierac reka o kolano jesli chce sie schylic po cos co jest na ziemi.........mnie juz to meczy i chcialbym bardzo zeby mi to przeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
NAPROXEN mięśni nie wzmocni ! to lek przeciwzapalny , przeciwbólowy powinien zmniejszyc objawy ! ...
jesli nei łykałeś B complex polecam - tablety z witaminami z grupy B !! podobno pomaga !
miesnie wzmocnisz jak dolegliwości przejda ...
ewentualnie inne tabletki przeciwbólowo / przeciwzapalne - lekarz powinien wskazac !
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
dzieki, ja wiem ze Naproxen to lek przeciwzapalny itp. Witaminy mam wlasnie B komplex, tylko nie wiem kiedy przejdzie mi ten ból, bo ten naproxen wlasnie ma go zlikwidowac całą tą dolegliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak zejdzie zapalenie - to ból powinien minąć , wydaje mi sie ze lekarz powinien znać lub poznać jaka jest przyczyna bolu
rozumiem ze zejscie zapalenia z okolicy kregoslupa (ledźwiowej ? )
wiec pewnie tylko czas + leki p.zapalne i p. bólowe

a co do samej dolegliwości - to właśnie moja mama przechodzi to samo ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
te zapalenie to jest od tego ze gralem w pilke bez rozgrzewki a pilka byla ciezka. Ostatnio gralem pol roku temu i teraz za mocno nadwyrezylem prawa strone i moglo mi cos sie tam przesunac i uciskac na nerwy. teraz jest mi juz lepiej boli mnie tylko posladek od tamtych zastrzykow. A od tego zapalenia boli mnie troche przy pecherzu nie wiem czemu.......??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jakie brałeś zastrzyki???

Brałeś B12??

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
B12 podaje sie tylko wg okreslonych i scisłych zaleceń (iniekkcje)
a normalnie zestaw witamin z gr B !

a co do tego pęcherza - skąd wiesz gdzie go masz ??

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
no wlasnie o injekcje mi chodzilo - bo nimi leczy sie rwe dosc szybko, w pare dni

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
czesto pomaga !
ale najlepej zeby była zlecona przez lekarza , a zastrzyk fachowo wykonany !
po B12 mozna czasami wywołać reakcje anafilaktyczna ! (rzadko ale prawdopodobne )

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
dostawalem zastrzyki DICLAC taki preparat. Teraz chlopaki powiem wam ze jest z dnia na dzien lepiej, dzieki wam za wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
na razie lepiej - ale nikt nie wie co bedzie potem ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skąd się bierze brzuch?

Następny temat

jak sprawdzic czy jestem endomorfikiem???

WHEY premium