SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chęć wymiotow na treningu, czym spowodowane?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 249
Witam wszystkich, mam pewien spory problem. Otóż, posiadam zbilansowana diete, wiek 21 lat, staz na silowni 2 lata, aktualny cel redukcja tkanki tłuszczowej. Wszystko bylo okej do poki nie udalem sie do zaprzyjaźnionego sklepu z odzywkami, poprosilem o pomoc w doborze odżywek i co dostalem?

Rano 1 tabs VITA PUNCH Beltor (zaraz po sniadaniu.
Okolo 12 czyli przed treningiem 5g BCAA INSTANT 9000 oraz spalacz tluszczu (1 Tabs) RIPPED FREAK
Zaraz po treningu BCAA Instant 9000 5g
Oraz okolo 17 Vito D3+k2 1 tabs

Tak to wygląda a teraz moje pytanie. Brałem te odżywki pierwszy raz w piatek, czulem sie calkiem okej lecz gdy zaczalem rozgrzewkę na bieżni myślałem ze po prostu zwymiotuje, na treningu to samo, straszna chęć wymiotow.
Odpuscilem trening ale nadal bralem odzywki w sobote i niedziele bylo okej. Mialem nadzieje ze organizm sie przyzwyczaił w jakis sposób i w poniedzialek uda mi sie zrobić trening. Niestety znów ten sam efekt zaraz po wejściu na bieżnie. Zastanawia mnie czym moze byc to spowodowane, co odrzucić moze zmienić jakos godziny przyjmowania? Pomocy bo chcialbym w końcu zrobić normalny trening bez objawów wymiotnych! Dodam iz gdy pije wode podczas trwningu objawy nasilają się.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32995 Napisanych postów 23112 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277924
Może zbyt krótki odstęp po jedzeniu albo zbyt duża ilość wody do supli przed treningiem ?


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-05-30 16:14:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 249
Po jedzeniu okolo 20 minut biore suplementy akurat dzis popilem bardzo mala iloscia wody spalacz tluszczu oraz bcaa:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Olę przerwy od posiłku do treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 249
40/50 min od posilku do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Daj min 1,5 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
flex1976
Daj min 1,5 godziny
dokladnie,ja np wole isc na trening przyglodzony niz najedzony i czuc dyskomfort dlatego u mbie silownia min 2h po posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400609
Dokładnie, wydłużenie przerwy powinno pomóc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32995 Napisanych postów 23112 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277924
Baastuś
40/50 min od posilku do treningu
I ty sie dziwisz że cię ciągnie :)

Jak koledzy wyżej - 1.5 -2h od posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 249
Dziękuje Panowie za pomoc. Mam nadzieje ,że to mi pomoże bo męczy mnie to strasznie i nie mam chęci do treningu! Zdam jutro relacje czy pomogło POZDRAWIAM I DZIEKUJE!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dobraniu suplementu

Następny temat

Pomoc w wyborze stacku kreatynowego i spalacza do redukcji. Ewentaualne rady.

WHEY premium