SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cesar Chavez Junior vs Sergio Martinez 15 września w Thomas Mack Center w Las Vegas

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3753

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563


Aż dziw, że jeszcze nie ma tego tematu (albo ja przeoczyłem ? ) co Wy na to ? kawał dobrej walki nam się szykuje

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tu pewnie nawet kwestia warunków i wzrostu

zobacz czołowke wagi super sredniej

generalnie tylko z Abrahamem ( który de facto przyszedł ze sredniej ) moze sie rownac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Długo wyczekiwany pojedynek. Chavez i jego promotor Arum wreszcie się zgodzili i zapowiada nam się cudowne widowisko. Jeszcze pół roku temu każdy eksper stawiał by na Martineza bez dwóch zdań, dziś już nie jest to takie jasne. Chavez z walki na walke robi wielkie postępy, ale Martinez to wciąż król tej kategorii. Myślę, że jedynym atutem Chaveza w tej walce będzie wiek i waga. W dniu walki zepewne wyniesie ona 10 funtów więcej niż Maravilla. Mimo to stawiam na Sergio przez KO/TKO. Jest po prostu lepszym pięściarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Martinez to jeden z moich ulubionych pięściarzy

Chaveza a to nie lubie, chłop ma prawie 50 walk a w rekordzie widze 3 klasowych rywali

do tego spokojnie mogłby walczyć w super średniej albo i półcieżkiej bo do ringu zawsze wnosi te 5-6 kg wiecej niz limit + oczywiscie wzrost

Chavez długo byl chroniony, pewnie to zasługa kontaktów ojca

gdyby walka odbyła sie rok temu to bez watpienia Martinez przed czasem

ale własnie, w przeciągu roku Chavez pokonał Zbika, Rubio i Lee, rozwinął sie bardzo

jedna z najciekawszych walk roku, chodzą głosy ze Chavez po tej walce ma isc kategorie wyzej

mimo wszystko stawiam na już wiekowego Martineza, TKO lub pkt

ps. Martinez wygrywa, Proksa niszczy Kazacha i robimy walke unifikacyjna Martinez-Proksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2696
Wreszcie rzucili Juniora na naprawdę głęboką wodę bo wcześniej zdecydowanie nie był gotowy na takie wyzwanie ale teraz kto wie? Stawiam na Martineza na punkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Damixxx

bo do ringu zawsze wnosi te 5-6 kg wiecej niz limit + oczywiscie wzrost



mówi się, że do walki z Rubio w wadze 160 fuuntów, do ringu wniósł ponad 180 funtów he.. to jest około 10 kg więcej niż na wadze ? jakoś tak z tego co wyliczyłem.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Zgadzam się. To jedna z najciekawszych walk roku. Martinez to świetny bokser. Każdy kto chodź trochę interesuje się boksem powinien go znać. Natomiast jeśli chodzi o Chaveza to nadal jest dla mnie jedną wielką niewiadomą. Jeszcze jakieś 1,5 roku temu uważałem go za boksera który wykorzystuje popularność ojca do własnych interesów. Jednak gdy Roach wziął go pod swoje skrzydła zupełnie się zmienił. Kiedyś był leniem i dużym brzuchem i napompowanym rekordem na kelnerach. Teraz jednak zmieniłem o nim zdanie. Gdy ze Zbikiem i z Lee stawiałem na jego rywali on mnie zaskakiwał. Być może i tym razem mnie zaskoczy.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Chavez,to balonik pompowany dla niedzielnych kibiców.Czempion na leszczach.

Mam nadzieję,że balonik pęknie.

Sergio zniszczy pseudoboksera,co jeździ na plecach tatusia.

Sergio UD ew. TKO po 5 r.

Jeśli Chavez da dobrą walke zmienie o nim zdanie.Pierwszy test Chaveza.


Hehe ,ale ostatnio na forach,to popularne zdanie...

Balonik pęknie...

Dmuchany balonik...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2012-07-23 23:29:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Choć nie mam twardych podstaw sugerujących przewagę Chaveza to jednak myślę, że sprawi tutaj niespodziankę.



Zmieniony przez - LaRive w dniu 2012-07-24 09:53:01

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Oj skrytykowałem twojego faworyta.

A ja mam nadzieję,że Sergio ośmieszy Chaveza.

Jeśli Chavez zaskoczy,to zmienię o nim zdanie.Ale moim zdaniem balonik pęknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Cezi1987
Oj skrytykowałem twojego faworyta.



nic nie szkodzi

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Chavez dobra walka z Lee

z Rubio zdominował wagowo, CHavez wygladał jak pólcięzki

Martinez ma w rozkładzie wieksze gwiazdy, KO tez moze zrobic co pokazał chociazby z Williamsem,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - RESURRECTOR vs Iron Horse - HIGH KICK?

Następny temat

Sztuka walki z północnej Tajlandii

WHEY premium