SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Certyfikat HACCP??

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6968

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Witam. Chciałem się spytać czy odżwyki activlabu posiadają certyfikat HACCP bo nigdzie nie mogę się tego doszukać.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Odżywki Activlab są produkowane w Polsce. Ich jakość dorównuje najlepszym tego typu produktom na świecie dzięki odpowiednio dobranym składnikom sprowadzanym od najlepszych dostawców na świecie. Proces selekcji surowców i produkcji podlega najostrzejszym kryteriom kontroli HACCP. Ponad 10-letnie doświadczenie w technologii żywności i profesjonalne podejście do zarządzania zostało potwierdzone przyznaniem firmie Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 i Międzynarodowego Certyfikatu Najwyższej Jakości IQNet. Odżywki Activlab są poddawane najostrzejszej kontroli od etapu projektowania receptur przy współpracy z najlepszymi fachowcami w branży, poprzez szczegółowe analizy w dziale badawczo - rozwojowym, aż po wysyłkę do klientów. Polecamy odżywki Activlab wszystkim osobom uprawiającym sport zawodowo i rekreacyjnie. Producent posiada odżywki i suplementy diety w przystępnej cenie i doskonałej jakości co potwierdziło już wielu specjalistów na całym świecie. Dobrym odzwierciedleniem jakości jest nieustannie zwiększający się popyt na odżywki Activlab. Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupów. Odżywki Activlab są warte Twojej uwagi.

To z jakiejs strony ze sklepu z suplami
wpisz w googla activlab HACCP

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Spoko. Tyle mi wystarczy

Łap SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Noi wszystko jasne , jakosc = priorytet
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 115
Witam mam pytanie czy firma SFD ma certyfikat HACCP lub ISO 9001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 115
Pytam bo kupuje z tej firmy suplementy ale nigdzie nie mogę znaleśc żadnych certyfikatów tej firmy...pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Muscle Up Protein-Miarka-do specjalistów ActivLab

Następny temat

Test Sponsorowany Activlab by misio91

WHEY premium