SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny suplementów po weściu do UE.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wiadomo 13.12.02 zakończyly się negocjacje krajów kandydujących z UE. Pewnie każdy zastanawia się jakie bespośrednie korzyści po wejściu Polski do UE (1.5.2004)odniesie jednostka (pojedyńczy obywatel)- w tym przypadku np. kulturysta. W najbliższym czasie zobaczymy pewnie w TV różnego rodzaju porównania cen polskich z cenami w UE. Dla nas ważne będą oczywiście ceny suplementów i odżywek importowanych z UE. W związku ze zniesieniem ceł cecny te będą pewnie niższe....ale o ile?? Wszyskich którzy oprócz na kulturystyce choć trochę znają się na polityce zapraszam do dyskusji



"Dla wszystkich normalnych bez ego- kolosalnych"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
A NIE MOWILEM ZE DROZEJ PRZEKICHANE MAM NO ALE TERAZ JESTEM W kRAJU OJCZYSTYM TO MOZE SIE COS DO SPAIN ZAWIEZIE

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Generalnie ceny odżywek w UE są wyższe niż w Polsce ale tylko w detalu. Kupując w hurcie lub podpisując umowę importową ma się naprawdę bardzo dobre ceny. Wynika z tego że tam mają po prostu duże marże.
A jak będzie u nas? Cło z UE na odżywki wynosi ok. 25%. Jeśli zostanie ono zniesione jedni dystrybutorzy mogą obniżyć ceny produktów a inni te 25% zachować dla siebie jako dodatkowy zysk. Choć na pewno obniżenie cen przez jednego dystrybutora może pociągnąć za sobą następnych, tak jak to jest np. z kreatyną która na początku kosztowała ok. 150 zł za 500g a teraz kupi się i za 60 zł

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda że nie znosimy ceł ze Stanami Zjednoczonymi.

"Dla wszystkich normalnych bez ego- kolosalnych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sam sobie zniosłem - zamawiam i prawie nigdy nie płacę

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Ja tam w cuda nie wierze i mysle, ze ceny suplementow po wejsciu do UE nie powinny ulec zmianie, a co gorsza boje sie ,iz moga skoczyc do gory.
Moze to dlatego, ze jestem przeciwnikiem wejscia Polski do UE

Pozdrawiam

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie Lucek i ja też!!!!!!!!!
Choc twierdze iz ceny spadną, powodem bedzie dostęp do tanich czeskich wynalazków

spec. suplement

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-12-14 20:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A już w tej chwili na czeskie wynalazki cło jest 0% i mało kto zdaje sobie sprawę z tego że jak kupuje coś legalnie sprowadzonego z USA czy z UE i płaci np. 130 zł, to to samo z Czech ma za 100 zł.
Każdy sobie woli tłumaczyć że płaci więcej za jakość , gdy tymczasem płaci fiskusowi.
Oczywiście czasami płaci się za jakość, ale nie zawsze.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę was nie rozumiem,Jeśli jesteście przeciwnikami Uni to chyba nie znacie wszystkich plusów przystąpienia do niej. Ja chcialbym się tam znależć choćby dla samych aspektów politycznych ("jedna Europa", powinniście cieszyć się z tego że marzenie waszych dziadków się spełnilo i teraz w Europie zamiaz czołgów mamy wolny rynek), nie wspomne już o korzyściach ekonomicznych(ale o tym można by pisać caly dzień). Więc zastanówcie się, jak można nie chcieć "wspólnej Europy" tylko dlatego że suplementy mogą zdrożeć...?

"Dla wszystkich normalnych bez ego- kolosalnych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Johny nie ******l. Unia to **** jakich mało a ceny wywala w góre 10 krotnie ale tylko dla Dla polakow w krajach najbardziej "zaprzyjaźnionych"(SZKOPY-S****ysyny).Unia Nic dobreo nie przyniesie,jedynie same straty.Niemy(d****e) tez sie pchali do uni a teraz przeklinaja cała Bruksele i te ***ane Euro. Kazdy ma swoje zdanie ale zobaczycie co sie bedzie wyrabiac.Jeszcze nam SFD zamknal bo jakas ciota z Belgi Czy Niemiec powie ze jego mały szkopek naczytał sie Diet Tluszczowych SONBATEGO i puscił Korka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto tu jest przeciwnikiem - ja mieszkałem prawie 5 lat w Holandii (cudowny kraj), jestem tam teraz często, ja chcę do Unii

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
ja uwazam ze jak ceny suplementow w polsce wzrosna ,to wiekszosc z nas zacznie czesciej odwiedzac sklepy internetowe








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkodliwośc kreatyny ???

Następny temat

porównanie: dobre czy nie?

WHEY premium