SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Ceny HURTOWE dla osób mających dziennik w dziale + instrukcja

Wysłana -
Witajcie!

Informujemy, że w dziale "Przygotowania do zawodów" każda osoba prowadząca aktywnie swój dziennik zyskuje dzięki temu dostęp do cen hurtowych w sklepie SFD - www.sklep.sfd.pl

Od dzisiaj nadaję specjalną rangę osobom, które mają w dziale swoje dzienniki, aby ceny zniżkowe włączyły się automatycznie w sklepie SFD wymagana jest aktywność na poziomie minimum 40 postów w ostatnie 30 dni. Poniżej tej ilości ceny nie będą widoczne. Jeżeli kogoś pominąłem lub z czasem w przyszłości po prowadzeniu swojego dziennika i zachowanej aktywności - zapomnę nadać rangi -> proszę pisać do mnie na pw, będzie to od razu zweryfikowane i sprawdzone

Nowe osoby, zakładające dziennik w dziale otrzymają rangę 'zawodnika' na forum w momencie, gdy napiszą minimum 40 postów i będą miały swój dziennik w tym dziale.

Osoby, które mają już tą rangę po dodaniu produktu do koszyka w sklepie SFD powinny zmienić ceny z normalnych na 'moderatorską' (prawy górny róg będąc w koszyku) i mieć wtedy dostęp do niższych cen

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dodatkowo instrukcja do wykorzystywania bonów w sklepie SFD dla zawodników SFD TEAM

Z racji zmian w sklepie SFD , przedstawiam poniżej krótką instrukcję zamawiana z użyciem bonu (kodu rabatowego)

Żeby skorzystać z bonu, musimy mieć przede wszystkim włączony tryb "Ceny normalne" (prawy górny róg w koszyku)
Następnie w 4 kroku zamówienia, możemy wykorzystać bon.
Poniżej screen z wizualizacją

Wysłana -
Zacna inicjatywa Czy owa aktywność dotyczy wszystkich działów? Tylko tego? A może swojego dziennika?
Wysłana -
Wymogiem jest
- aktywne prowadzenie dziennika w tym dziale , czyli musi być co jakiś czas wpis
- posty mogą być pisane na całym forum, nie dotyczy to tylko tego działu (przynajmniej takie dostałem info) - odpadają tylko posty pisane w spamach z automatu , ale ilość ustalona czyli 40 w ostatnie 30dni na forum to jest naprawdę bardzo mało ważne by dział się kręcił, dzienniki były ciekawe i aktualne ,a zawodnicy dodatkowo dzięki temu uzyskają naprawdę fajną opcję i dostęp do lepszych cen na całym sklepie
Wysłana -
Ja tego nigdy nie mogę zrobić Coś się wpisuje w ten kod rabatowy?
Wysłana -
stranger54
Ja tego nigdy nie mogę zrobić Coś się wpisuje w ten kod rabatowy?

Jaki kod rabatowy?
Kod rabatowy jest dla osób z Teamu SFD, które otrzymują co miesiąc bony na darmowe zamówienia, reszta osób ma ceny zniżkowe.
Ceny mają osoby, które otrzymały ode mnie odpowiednią rangę na forum za aktywne prowadzenie dziennika w tym dziale. Jeżeli osoba taka utrzymuje odpowiednią aktywność na poziomie 40 postów w ostatnie 30 dni (minimum) to musi mieć po zalogowaniu na sklep.sfd.pl widoczne ceny zniżkowe. Cena jest widoczna po wejściu w dany produkt
U Ciebie aktywność wynosi obecnie 74 posty w ostatnie 30 dni więc musisz mieć ceny, możesz korzystać ze zniżek podczas zakupów, nie z kodów rabatowych bo aby takie otrzymać - trzeba się dostać do bardziej elitarnego teamu sfd
Wysłana -
Udało się, super ceny! Wielkie dzięki za wsparcie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź