SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Centrum Odchudzania Konrada Gacy w Lublinie--Opinie

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witam
Zastanawiam się nad skorzystaniem z tego centrum ale słyszałam na jego temat dużo różne opinie.
Może ktoś ma wiedzę jak jest naprawdę czy warto czy to tylko marketingowy show.
Ceny podobno są bardzo wysokie.
dziękuję za wszelkie prawdziewe opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
moja koleżanka stosuje diete Gacy oraz inna 'znajoma znajomej'...powiem tak...efekty są i widac że działa, ale cena jest niewspółmierna do tego co się oferuje...sama dieta np mojej koleżanki jest oparta m.in. o karczek i same produkty spożywane są kosmicznie drogie...moim zdaniem diety Gacy działają bo ludzie się ostro spompowiują z kasy i działa efekt psychologicznego przymusu...wydaje mi się że warto lepiej poświecić weekend może dwa i posiedziec na tym forum i innych i można o iele lepszą dietę sobie ułożyć i z tańszych produktów...w summie warto aby ktos sie wypowiedział kto stosuje na sobie. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
Moja siostra stosowała. Działać działa chudła, do puki nie zaczeła się zle czuć. Badania morfologia itd. i masakra cholesterol kosmiczny, wszystko za mało albo za dużo.
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
działa dopóki się je to co proponują, potem jest mega jojo, bo ich dieta to niestety głodówka.
od lat chodzą tam te same osoby, które chudną i tyją na przemian, wg mnie marketingowe nakręcanie ludzi.
Ceny karnetów kosmicznie wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Właśnie w polsat cafe był emitowany program FAT KILLERS czysta reklama tego centrum odchudzania.

Ja byłam i dobrze że sobie zrobiłam badania na początku i robiłam w trakcie.
Dieta oczywiście działa ale co ze zdrowiem?? wątrobą i trzustką czy nerkami??!!!

Naprawdę lepiej schudnąć 12 kg w rok na zbilansowanej diecie niż narażać się na utratę bezpowrotną zdrowia i murowany efekt jojo na monodietach.

Dobrym przykładem jest chyba Iwona Pawlovic która kiedyś była ambasadorką Centrum odchudzania.

Warto pogrzebać w necie...
dramat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Też maiłem styczność z osobą które owszem schudły ale kosztem pogorszenia zdrowia....

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Następny temat

Zatrudnie specjalistę do e-marketingu

Wiecej