SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Celulitis???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1475
Moja dziewczyna (choć ja nic nie zauważyłem) twierdzi, że ma celulitis w okolicach pośladków i górnej partii ud. Uparła się abym jej znalazł jakieś ćwiczenia prosze więc wszystkich którzy znaja się na tym aby podali kilka porad jak temu zaradzić

Bo najwazniejsze to wytrwałość w dążeniach do celu!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
Moim zdaniem rezultaty dają ćwiczenia rozciągające, różnego rodzaju wypady (tak to się mówi? ) Polecam również skakankę, callanetics oraz właćiwą dietę (dużo wody, mało soli i konserwantów) i pielęgnację (kremy, masaże, masaże zimną wodą)
Może to niewiele ale zaraz ktoś to uzupełni
Aha i pamiętaj kobieta zawsze coś znajdzie czego Ty nie zauważysz



****************************
Kiedy nie ponosisz sprawy -
nie ma sprawy.
****************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cellulit ktory juz powstal, ciezko bedzie zlikwidowac inaczej, jak tylko solidnymi, regularnymi masazami, wspomaganymi uzyciem wlasciwych kosmetykow. Aktualne badania wykazuja duza skutecznosc kofeiny, wiec nalezy sprawdzic, czy znajduje sie ona w skladzie wybranego przez nas kosmetyku antycellulitisowego.
Pielegnacji nie mozna zaniedbac, gdyz problem z cellulitem jest problemem nawracajacym - nie mozna sie go pozbyc raz na zawsze dzieki jednej kuracji, a nastepnie zupelnie jej zaprzestac. Niezwykle wazna jest dieta - te z cala pewnoscia pomoga ustalic eksperci na tym forum. Podobnie cwiczenia, dzieki ktorym uda sie spalic tkanke tluszczowa. Przede wszystkim nalezy pamietac o jednej rzeczy: jesli chcemy walczyc z cellulitem, dlugie, cieple kapiele sa odtad surowo wzbronione. Nalezy je zastapic chlodnymi lub naprzemiennymi prysznicami (konczymy zawsze chlodnym!), podczas ktorych masujemy za pomoca gabki, rekawicy badz masazera "problematyczne" obszary. Na tak przygotowana skore nakladamy wspomniany wczesniej kosmetyk, rowniez dokladnie go wmasowujac.
Na koniec podam jeszcze kilka nazw roslin, z ktorych wyciagi, obok kofeiny, sa czestymi skladnikami popularnych srodkow antycellulitowych:
Bez czarny (Sambucus nigra)- eliminuje nadmiar wody w przestrzeniach miedzykomorkowych
Algi zielone i brunatne - zmniejszaja tendencje do zastoju plynow, poprawiaja krazenie limfatyczne, kwas alginowy ma zdolnosc wiazania toksyn
Nostrzyk zolty (Melilotus officinalis) - zawiera duza ilosc kumaryny, ktora dziala wzmacniajaco na naczynka limfatyczne, poza tym pobudza przeplyw krwi i udraznia zyły
Bluszcz (Hedera helix) - usprawnia krazenie, podobnie jak:
Milorzab japonski (Ginkgo biloba),
Ostrokrzew (Ilex),
Centella asiatica znana rowniez pod nazwą Gotu Kola, Hydrocotyl lub Asiatic Acid,
Skrzyp polny (Equisetum arvense).
Arnika (Arnika montana) oraz rutyna (otrzymywana z rośliny o nazwie Ruta zwyczajna) - sa pomocne zwlaszcza w przypadku osob majacych problemy z rozszerzonymi naczynkami na nogach, wzmacniaja sciany naczyn krwionosnych i dzialaja przeciwzapalnie.

.::One said, that teaching a woman magic is like giving a box of matches to a child::.
.::He couldn't be more wrong::.
.::It's much, much worse::.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i przy okazji warto poczytac posty:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=70355&forum_id=104&Topic_Title=&forum_title=Fitness info o roslinkach jak widze z tego samego zrodla co ja
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=60071&forum_id=104&Topic_Title=&forum_title=Fitness glownie pierwsza strona

.::One said, that teaching a woman magic is like giving a box of matches to a child::.
.::He couldn't be more wrong::.
.::It's much, much worse::.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
a w nastepnej kolejnosci to:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=85666

Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness
-----------------------------------------
"Kulturystyka zaczyna sie w momencie, gdy przestaje sie robić mase"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na diecie antyhormonalnej (w ostatnim linku) cellulit potrafi zniknąć w ciągu 7-10dni.

-------------------------------
Dwutygodniowy kawosz kopenhaski
-------------------------------

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Tak troche apropo - ja probuje oprocz cwiczen i diety stosowac jakies cud kremy. Wczoraj dostalam nawet taka szczotke"jeza" do masowania kalafiorow na udach... Musze przyznac ze calkiem przyjemny taki masazyk - juz 20 minut siedze i sie nie moge oderwac, zeby zaczac robic cos konstruktywnego... Czuje jak sie pobudza moje mikrokrazenie

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
A może Twoja dziewczyna bierze pigułki antykoncepcyjne? Bo jesli tak to one są bezposrednia przyczyna cellulitu. Za celullit odpowiedzialny jest estrogen ,który w pigułkach antykoncepcyjcnych dominuje. Miałam ten sam probelm,teraz zmieniłąm pigułki na takie które nie zawieraja estrogenów tylko progestagen nazywają sie Cerazzete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na celulit najlepszy jest sex hahahahaha ach to rozciaganie i wypady hi

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno musi zaczać stosować rozne kremy, żele itp. Wsmarowywać w uda i pośladki do bolu!!!! Nie musza byc to te drogie.... ja używam Ziaji, Tanita itp.( 2 razy dziennie)

Maxiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ja wiem raczej jej nic nie pomoze te kremy najwaniejsze zeby sie ruszac i niejesc wieczorami ostania kolocja powinna byc o 18 ale wiadomo ze czlowiek nie powstrzyma sie i dla tego mozna tak moze zaczac konczyc jedzenia najpuzniej o 19 30

:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta (i trening) na redukcje tkanki tluszczowej

Następny temat

zwykla kanapka????

Wiecej