SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cele na Nowy Rok

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Dobry moment, żeby postawić sobie cele na Nowy Rok. Ja chciałbym poprawić wyniki sportowe, bo 2017. był bardzo słaby (w pierwszej połowie uczyłem się do egzaminu gimnazjalnego i nie miałem czasu nie tylko mocno trenować, ale nawet spać, w drugiej połowie na przemian chorowałem i łapałem kontuzje, miałem trzy starty pierwszy trzy dni po rozpoczęciu treningów po trzytygodniowej chorobie, dostałem łomot od wicemistrza Węgier, drugi - nie zrobiłem wagi i biłem sie z chłopakami dużo cięższymi - łomot w drugiej walce i trzeci - wybiłem kciuk na rozgrzewce). No to teraz chcę co najmniej 5. miejsce w MP, medal w WOM, trzy wygrane walki w WJO. Do tego ogarnąć technikę z jednostronnego uchwytu. I to właściwie tyle.
Wpisujcie, co chcecie osiągnąć, za rok będzie można się temu przyjrzeć z uśmiechem (albo i bez).
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Ja jako dzieciak chciałbym schudnąć później wyrobić trochę sylwetkę. I zaniedługo zapisuję się na MT. Więc będe cwiczył podczas chudnięcia MT także
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
KrzyśK
Dobry moment, żeby postawić sobie cele na Nowy Rok. Ja chciałbym poprawić wyniki sportowe, bo 2017. był bardzo słaby (w pierwszej połowie uczyłem się do egzaminu gimnazjalnego i nie miałem czasu nie tylko mocno trenować, ale nawet spać, w drugiej połowie na przemian chorowałem i łapałem kontuzje, miałem trzy starty pierwszy trzy dni po rozpoczęciu treningów po trzytygodniowej chorobie, dostałem łomot od wicemistrza Węgier, drugi - nie zrobiłem wagi i biłem sie z chłopakami dużo cięższymi - łomot w drugiej walce i trzeci - wybiłem kciuk na rozgrzewce). No to teraz chcę co najmniej 5. miejsce w MP, medal w WOM, trzy wygrane walki w WJO. Do tego ogarnąć technikę z jednostronnego uchwytu. I to właściwie tyle.
Wpisujcie, co chcecie osiągnąć, za rok będzie można się temu przyjrzeć z uśmiechem (albo i bez).



ja,jako 21 latek abstrachując od tematu radze Ci odstawić edukacje (ona nie jest ci do niczego potrzebna,jezeli nie zamierzasz studiowac i te studiowanie ma byc na zasadzie studiuje bo chce,a nie inaczej) a skupic sie na tym co trenujesz i doskonalić się w tym . bez tego bedziesz słaby.
sobie zycze ,zeby dalej moje treningi przebiegały w dobrą strone i żebym dołączył do klubu bokserskiego i tam pokazał się z najlepszej strony i to zamierzam uczynić . hehe mysle ze takie tematy nie maja sensu,ale moze za rok wroce do tego postu jako spełniony człowiek,a nie z poczucią straconego czasu
wierze,ze tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
makiuu
...radze Ci odstawić edukacje... a skupic sie na tym co trenujesz i doskonalić się w tym . bez tego bedziesz słaby.
sobie zycze [...] żebym dołączył do klubu bokserskiego...
Dla mnie jesteś mistrzem. Sam nie trenujesz ale chłopakowi radzisz aby odstawił edukację a skupił się na tym co trenuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Ale ja w klubie judo ćwiczę od 9 lat, pokazałem się tam już z niezłej strony, bo zawsze przychodziłem do nowej grupy jako najsłabszy, a po roku byłem juz najlepszy, teraz jestem jednym z najlepszych zawodników, a edukacja jest mi potrzebna, bo przecież nie będę trenował wyczynowo judo do emerytury. Poza tym, ja się lubię uczyć matematyki, fizyki, języków programowania i jeśli nic sie nie zmieni, to po maturze ide na matematykę, informatykę i mechanikę na UW. Nie mam potencjału na olimpijczyka i żyć ze sportu nie będę mógł, ale wcale nie chcę. Trenerem tez nie chce być. Trenuje, bo lubię wygrywać i dopóki mam z tego frajdę - będę ćwiczył.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
MMA
makiuu
...radze Ci odstawić edukacje... a skupic sie na tym co trenujesz i doskonalić się w tym . bez tego bedziesz słaby.
sobie zycze [...] żebym dołączył do klubu bokserskiego...
Dla mnie jesteś mistrzem. Sam nie trenujesz ale chłopakowi radzisz aby odstawił edukację a skupił się na tym co trenuje.

Musze pokazać tę radę memu Tacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
KrzyśK
MMA
makiuu
...radze Ci odstawić edukacje... a skupic sie na tym co trenujesz i doskonalić się w tym . bez tego bedziesz słaby.
sobie zycze [...] żebym dołączył do klubu bokserskiego...
Dla mnie jesteś mistrzem. Sam nie trenujesz ale chłopakowi radzisz aby odstawił edukację a skupił się na tym co trenuje.

Musze pokazać tę radę memu Tacie.


Ale tu nie ma co pokazywac, mamie,ojcu bracie,siostrze itp .
jezeli czujesz sie lepszym od innych i czujesz takie (no nie wiem) ,że czujesz sie do tego moze nie stworzony,ale ze wiesz jak sie za to zabrac i zrobisz wszystko by to osiagnąć to musisz na to własnie postawic , nie mowie olac edukacje-ale ograniczycj ją względem SW- jezeli traktujesz to powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
makiuu
jezeli czujesz sie lepszym od innych i czujesz takie (no nie wiem) ,że czujesz sie do tego moze nie stworzony,ale ze wiesz jak sie za to zabrac i zrobisz wszystko by to osiagnąć to musisz na to własnie postawic , nie mowie olac edukacje-ale ograniczycj ją względem SW- jezeli traktujesz to powaznie
Przecież napisał
KrzyśK
...ja się lubię uczyć matematyki, fizyki, języków programowania i jeśli nic sie nie zmieni, to po maturze ide na matematykę, informatykę i mechanikę na UW...
Ma to zaprzepaścić? Olać studia na UW? Dlaczego? Bo tak mu radzi 21-latek? Studiujesz? Pracujesz?...
Ja mam 47 lat. Sport to moje olbrzymia pasja. Zawodowo zajmuję się czymś innym. Mam pieniądze to robię co chcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
KrzyśK
chciałbym poprawić wyniki sportowe, [...] teraz chcę co najmniej 5. miejsce w MP, medal w WOM, trzy wygrane walki w WJO. Do tego ogarnąć technikę z jednostronnego uchwytu. I to właściwie tyle.
Wpisujcie, co chcecie osiągnąć, za rok będzie można się temu przyjrzeć z uśmiechem (albo i bez).


No i wypadało sie rozliczyć z realizacji celów, które postawiłem sobie publicznie. Niestety, kupa.
Do centralnych Mistrzostw Polski sie nie załapałem, przegrałem decydująca walke eliminacyjną w sposób nie przynoszący mi chwały. Prowadząc, sam wlazłem przeciwnikowi za plecy i rzucił mną, jak workiem.
W Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zająłem 7. miejsce, Wykonałem tam najlepszy rzut w życiu, ale w walce o półfinał, prowadząc, dałem sie skontrować na 10 sekund przed końcem zupełnemu cieniasowi. Widziałem, że sędzia zaraz da mi trzecia karę, poszedłem do ataku i w ostatniej chwili przypomniałem sobie, ze teraz nie wolno zaczynać ataku od chwycenia przeciwnika w pół. W rezultacie nie tyle on mnie skontrował, co sam sie o niego skontrowałem.
Na Warsaw Judo Open wygrałem dwie walki, w trzeciej wpadłem na mistrza Szwecji miałem przewagę, powinienem wygrać przed czasem bo złapałem go na moją ulubioną kontrę, ale go nie dokręciłem, było tylko waza ari. A po chwili dostałem trzecią karę za kretyński błąd techniczny. Tydzień później walczyłem z tym samym Szwedem na innym turnieju, wygrałem z nim w minutę. A w finale wbiłem jego kolege z dużyny w mate w pół minuty. Trener Szwedów pytał mnie po tej walce, czy tydzień wcześniej chorowałem, czy co? No więc właśnie nie wiem, co.
Czyli w trzech kluczowych startach poniżej możliwości, braki w koncentracji, nieumiejętność wykorzystywania sytuacji. Słabo. Od października nie startowałem i ćwiczyłem w zasadzie na pół gwizdka, rozważałem rezygnację ze sportu, ale zrobiło mi sie szkoda i jeszcze popróbuję. Zaraz jade na randori. Ale żadnych celów na 2019 rok nie będę sobie stawiał, bo jestem juz juniorem i w tym roku każda wygrana walka będzie będzie dużym sukcesem.



Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 1/2/2019 4:41:51 PM

Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 1/2/2019 4:42:19 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na pracę nóg

Wiecej