SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT littlebitfit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
no to start, szama na dziś poniżej. Wafle z braku laku - nie zdążyłam rano ogarnąć innego źródła ww.

Plan na dzisiejszy trening:
1. przysiad ze sztangą
2. wykroki chodzone z kickbackiem
3. suwnica
4. wiosło hantlami w opadzie tułowia
5. wyciskanie na ławce płaskiej
6. wyciskanie na barki stojąc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
pierwszy trening po przerwie całkiem nieźle, choć czułam spadek kondycji.
Zapisuję ku pamięci ciężary.
Przysiady 0 10 12 13.5kgx12 (przy trzeciej serii się pomyliłam i zrobiłam z nierównym ciężarem)
Wykroki 0 2 3 4kgx12
Suwnica 60 60 70 70kgx12 (ciężko mi szło koszmarnie, a już przed przerwą robiłam 80/90kg)
Wiosło w opadzie 4 4 5 6kgx12 - trzęsły mi się nogi (uda) na maxa - czemu?
Barki stojąc 2 3 4kgx12 5kgx10 - te 5kg sztangielki to jest jakaś magiczna granica, której nie umiem przekroczyć :(
Wyciskania podchwytem nie zrobiłam, bo niestety wszystkie ławeczki były zajęte, a musiałam się wyrobić w konkretnym czasie.
Na koniec 2km na bieżni - pot się lał ze mnie jak wściekły;) Kondycjo, wracaj.

Wczorajsza micha trochę przekombinowana, bo w rozjazdach - weszło ok 2K kcal - nie super czysto ale też nie najgorzej.
Dziś też trochę bałagan, ale dramatu nie będzie. Za to wieczorem ogarnę posiłki na czwartek i piątek, więc mam nadzieję że wreszcie zacznę trzymać czystą michę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
Trening B na dziś, superserie po 2 ćwiczenia, 5 serii - mam nadzieję, że ogarnę, bo mam takie zakwasy po poniedziałku, że ledwo chodzę;) A takie małe ciężary to były.
A1 Goblet squat
A2 MC
B1 ściąganie drążka podchwytem
B2 przyciąganie dolnego wyciągu szeroko
C1 wyciskanie w mostku biodrowym
C2 rozpiętki
D1 wyciskanie talerza przód/góra
D2 uginanie ramion stojąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
Przez ostatnie pół roku przez intensywny okres w pracy nie miałam czasu na nic... ale wracam do dziennika. Mam nadzieję, że uda mi się tym razem pilnować i ogarnąć - a dziennik na pewno pomoże się zmotywować i pamiętać o celu :)
Dziś dzień numero uno, zrzut miski na dzis poniżej (dorzucę jeszcze jakieś owoce w ramach ww). W środę postaram się pomierzyć i ogarnę tabelkę z aktualnymi wymiarami.
Z treningami zobaczymy jak będzie, na razie daję sobie tydzień luzu, żeby skupić się tylko na pilnowaniu michy.







Zmieniony przez - littlebitfit w dniu 1/15/2018 3:54:23 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Witamy z powrotem i pytamy co tak biednie z miska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
bo ja się zje ponad 200g twarogu na posiłek to potem sie jakoś mniej jeść chce

i biedie biednie, podbij te kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
ja bardzo chętnie będę jeść więcej :)
a ad. twarogu, to wcale mnie jakoś dziko nie nasycił... czemu uważasz, że po nim jeść się nie chce bziu?
Wiem, że twaróg nie sprzyja odchudzaniu i pewnie go wyeliminuję, ale najpierw muszę wejść w tryb gotowania i ogarniania posiłków codziennie :) Poza tym - niestety - bardzo go lubię. Jem zwykle z dużą ilością warzyw, oliwą i sokiem z cytryny + przyprawy (wiem, trochę dziwna kompozycja) ;)

kalorie podbiję, poniżej plan na piątek (dziś i jutro pełna improwizacja z braku czasu).






Zmieniony przez - littlebitfit w dniu 1/17/2018 1:13:23 PM

Zmieniony przez - littlebitfit w dniu 1/17/2018 1:15:18 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
czy ktos mądry może mi napisać jak zbilansować w misce zupę na kurczaku (np nodze albo piersi ze skórą) i warzywach? Wszystko na czym był robiony wywar wyjęte z niego... aj em lost...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie jestem zbyt mądra ale ja się zupa w misce nie przejmuje. No chyba że wyjem z niej wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rudka898 - naprawiam się

Następny temat

Azif- Trening i dieta-Początki

WHEY premium