SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Catering- czy dobre makro?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
Cześć, od Listopada jestem zmuszony wziąć catering, ze względu na tryb pracy. Dostałem polecenie od znajomego na daną firmę. Generalnie aktualnie jestem na etapie redukcji, aktualnie moja dieta to low carb 2300kcal i jestem zadowolony z efektów. Jednak mój plan do końca pażdziernika zakłada trzymanie się niskich węgli, a od listopada chcę wrócić do normalnej zbilansowanej diety. Głównie ze względów zdrowotnych oraz powrotu do sportu (niewyczynowy boks + cardio, low carb się nie sprawdza). Dzwoniłem dziś do firmy cateringowej, po rozmowie ustaliliśmy, że dobra będzie dla mnie dieta obejmująca 2000kcal. Jak najbardziej przyjąłem tą strategię. Tylko dalej nastąpił lekki zdziw w mojej głowie, osoba z która rozmawiałem powiedziała, że w tej diecie dostanę 80-100g białka. Wydaję mi się to trochę mało, biorąc pod uwagę że mam 86kg wagi i nie jestem koniec koncow też osobą, która tylko siedzi na tyłku. Nie jestem specem, a może mój obraz zamazuje obecny low carb, który zakłada dość spore ilości białka. Może to będzie dobre odciążenie dla nerek, które są już podmęczone ilością bialek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2000 troszkę mało, jakbyś nic nie robił to jeszcze nawet by uszedł taki bilans kaloryczny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Najzwyczajniej ta dieta nie będzie korespondować z Twoimi potrzebami fizjologicznymi.
Jeśli trenujesz siłowo to pułap 1.5-1.8/kg masy ciała będzie odpowiednią ilością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Musisz poprosić o diete indywidualna , jednak to już będzie wiązało się z większymi kosztami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
lub po prostu dodaj sobie coś ekstra, jakis posiłek czy odżywką uzupełnij braki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147
anubis84
lub po prostu dodaj sobie coś ekstra, jakis posiłek czy odżywką uzupełnij braki.


W sumie dobry pomysł, dwa razie dziennie wypije po 30g białka. Kalorii o 200 wzrosnie, ale białka juz z 140-160g dziennie, więc calkiem w porzadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
2200 tym bardziej, że planujesz trenować to nadal dość mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zdecydowanie zbyt mało. Warto również podbić tłuszcze, które jakp dość drogi składnik odżywczy w tego typu dietach są ograniczane. Najlepiej wylicz zapotrzebowanie kcal wzorem i wklej tutaj obliczenia. Wtedy będziemy wiedzieli, ile kcal ptrzebujesz.

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-18 15:59:33

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny :(

Następny temat

Pomoc pory posiłków i odchudzanie

WHEY premium