SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Caseina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5820
Czy stosujecie w swojej diecie białko kazeinowe?Jak wygląda Wasz ostatni posiłek,czy łączycie kazeine z tłuszczami,węglowodanami czy samo białko na noc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja używam do omleta w pierwszym posiłku nie ma sensu rozpatrywać kazeiny w kategoriach i poradach krążących w internecie "dobre białko na noc, bo długo się trawi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
witaj, ja osobiscie podobnie jw kazeine wykorzystuje glownie ze wzgledu na jej wlasciwości, jej estosc nadaje sie idealnie jako polewa lub dodatek do wypiekow co do ostatniego posilku u mnie jest on zbilansowany, jem okolo 70g wegli, okolo 50g bialka i szczypte tluszczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Osobiście nie używam , jedynie wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a ja uzywam w miksie z wpc potreningowo

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
czellista
a ja uzywam w miksie z wpc potreningowo



Po treningowo ? Po co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Również używam jedynie WPC. Uważam, że pod względem jakości jest lepszym rozwiązaniem za podobną cenę jak kazeina.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jest kilka badan ktore porownuje rozne polaczenia frakcji bialek w stosunku do odp anabolicznej. izolat+kazeina wypada najlepiej, pozniej wpc+kazeina, a dalej pojedyjcze formy zaczynajac od izolatu/hydrolizatu. mam swiadomosc, ze roznice nie sa jakies kosmiczne i wspomagajac sie dodatkowo tym bardziej nie ma to znaczenia, ale ze uklad pokarmowy nie robi mi problemow, no to czemu nie skoro badania mowia jasno rowniez Lyle Mcdonald w ksiazce Protein Book porusza ten temat i rowniez pisze o takim polaczeniu jako najlepszym podpierajac sie badaniami


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-05 12:02:54

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
p******y , to są badania które w praktyce sprawdzają się jak wygrana w lotto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no niby tak, zwazywszy na fakt, ze np. sa robione na waskim gronie osob i jest mnostwo innych zmiennych, jak sam trening, czy chociazby dzienne zywienie. ale mimo wszystko moj mozg dziala tak, ze jak widzi cos takiego to to robi chociazby mialo mnie to przyblizyc do osiagniecia celow w tylko jednym procencie ten typ tak ma
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Wiadomo nikt Ci nie zabroni

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna czy mass atak

Następny temat

Stacjonarny Sklep SFD w Gdańsku, ul. Targ Sienny 7, Galeria Forum Gdańsk!

WHEY premium