SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo- czy szkodzi w młodym wieku??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52


Witajcie!!:D Mam prwie 14 lat i ćwicze na siłowni od 6 miechów. Chciałby ułożyć sobie diete i do tego brać Carbo. I tu mam dylemat czy tak w młodym wieku mi to nie zaszkodzi ( czy bede dalej normalnie się rozwijał)?????
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i przepraszam jeżeli pytanie się powtaża ( ja nie mogłem znaleść). Serdecznie Pozdrawiam:D:D:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
zacznij lepiej od ogolnorozwojówki, pompek, podciągan na drażku.

Jak narazie unikaj dużych cięzarów na klatkę, wiosłowania, przysiady, wyciskania na barki-może zaszkodzić.

Masz jeszcze bardzo słaby kręgosłup, więc podatny jest na wszelkie skrzywienia.

Ale pompki, sporty druzynowe itp to dobry pomysł, by przygotować organizm do wysiłku.

Don Garcia

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5891
PO CARBO NIC CI NIE BEDZIE nic nie stanowi na przeszkodzie mozesz pic...

adrianodavidson

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12571
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
a co by ci sie miało stac po weglach?? nie czaje jush rozumiem jak byś o kretke zapytał bo tu co niektorzy sie boja jak rodzice marudzą...

Faceci z siłki żoładek sobie rozwalisz, bruch ci tylko urosnie itp downy

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
carbo w niczym nie szkodzi jak również inne suple .. to nie koks!! co poniektórzy niestety nie mogą tego zrozumieć

Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2006-04-07 19:13:18
1

--==GAINER TEAM==--

http://www.sfd.pl/Domowa_siłownia_by_adriano-t352230.html - Moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2118
adriano to nie to ze nie moga niektorzy zrozumiec tylko zawsze lepiej sie zapytac chyba niz zrobic sobie kzywde jak jest sie niedoswiadczonym i nie ma jakiejs wielkiej wiedzy na ten temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
ankaM17 luz pamiętaj, że jesteś w młodym wieku, nie 'katuj' się zbytnio, bo może się to odbić w późniejszych fazach życia.

Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2006-04-07 20:48:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
j/w jasne ze nie szkodzi w odpowiedniej ilosci! Mozesz spokojnie pic. Pozdro

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
No dobra jeśli już bede brał to carbo. To przy mojeje wadze 58kg i intesywnym treningu ile raz dzinie mam go brać????? Na ulotce pisze 1 do 4 razy porcji zależności od intesywności treningów i masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
bierz 0,5g/kg wagi ciala ZARAZ po treningu, nie ma sensu brac wiecej, lepiej dostarcz organizmowi weglowodany zlozone, zjedz jakis makaron lub ryz, w dni nietreningowe wogole nie bierz, takie jest moje zdanie, co inni na to powiedza ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
uzupełniaj braki w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i odpowiednie pory posilkow - PYTANIE?!

Następny temat

L-agranina

WHEY premium