SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CarboMax Energy Power - Opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Zapraszam do zamieszczania Waszych opinii na temat naszego koncentratu węglowodanowego.
Cieszy się on sporą popularnością, więc grzechem by było nie założenie specjalnego tematu



Carbomax Energy Power

EXTRA MOCNY KONCENTRAT WĘGLOWODANOWY

* Niezawodne i trwale działające źródło energii
* Zawiera mono-,di-,polisacharydy
* Zawiera glukozę i maltodekstryny
* Występuje w wielu oryginalnych smakach
* Łatwo rozpuszczalny zastrzyk energii

Dostępny w opakowaniach:
- Folia (1000 g)/ cena brutto: 22,00 zł
- Folia (3000 g)/ cena brutto: 56,00 zł

Dostępny w smakach:
- Truskawkowy
- Cytrynowy
- Czarna pożeczka
- Pomarańczowy
- Kiwi





Opis i Wartość odżywcza pod tym linkiem:
http://activlab.pl/produkty/dla-sportowcow/energia/odzwywki-weglowodanowe/view/64/Carbomax-Energy-Power 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




CARBOMAX

Jadlem pomaranczowe i jadlem cytrynowe , byly ok
Truskawkowe ktore widac powyzej , jest wysmienite , najlepszy smak carbo jaki mialem okazje sprobowac , przebija nawet jablko z pewnej innej firmy ;)

nastepnym razem wrzuce sobie Kiwi , moze tez okaze sie tak mila niespodzianka

Co do rozpuszczalnosci , to na fotce jest w szkalnce , wymerdane lyzeczka;)

Smak: 10/10
Rozpuszczalnosc: 9/10
Zapach: 9/10

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
Już kiedyś miałem okazję opisać, ale jeszcze raz:





Carbomax


Przechodząc przez sklep sportowy, napotkałem się na ten o to produkt, a jako, że chciałem kupić jakieś Carbo to i nie czekałem i kupiłem.

Kilka słów mojej opinii:

Smak który posiadam to czarna porzeczka, taki był więc taki zabrałem.(Podkreślam, że to moje pierwsze carbo, więc nie mam porównania co do innych produktów!!!)

Smak: Ogólnie bardzo dobry, nie ma się do czego przyczepić, nie za słodki, troszke kwaskowaty, ale odpowiada mi to. 10/10

Rozpuszczalność: Nie wiem czy wszytskie produkty tego typu sie tak rozpuszczają, tutaj nie trzeba praktycznie nic robić, aby sie rozpusciło w wodzie. Zero piany 10/10

Zapach: Troszke chemiczny, ale to przecież odzywka, więc lasem czy ogródkiem te porzeczki pachnąć nie bedą. 8/10

Konsystencja: Jak woda, miło sie spożywa. Tyle w tej kwestii.

Działanie: Szybko dostarcza energie dla mięśni, dzięki czemu trening może być dłuższy i bardziej intensywny.

Podsumowując, mogę polecić ten produkt osobą, które szczególnie dużo mają kontaktu z aerobami, ćwiczeniami kondycyjnymi czy poprostu trenujących dla przyjemności. Dobry produkt w dobrej cenie. Polecam!


Zmieniony przez - Bykup-na w dniu 2011-01-13 14:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Smak kiwi bardzo dobry, zawsze to cos innego a nie ciagle te same smaki w odzywkach typu carbo. Rozpuszczalnosc ten ok :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Też mam smak Kiwi i bardzo dobry :) . Zrobię fotkę to wrzucę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Kazdy to kiwi zachwala , trzeba sprawdzic , podobno kolor ma za***isty , fajnie by bylo jak ktos wrzuci foto

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8147
tez kiwi probowalem ;] smak bardzo slodki ale ja lubie slodkosci ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja wrzucę jak będę miał aparat bo dałem siostrze a ta pojechała do warszawy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Mi najbardziej kiwi podchodzi, ogólnie lubię takie kwaskowate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Wczoraj rozmawiałem na siłowni w Bochni z trenerem i po prostu zachwycał się czarną porzeczką.

Stwierdził, że takiego soku to w żadnym sklepie nie kupi

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
w takim razie czekam na probke ... Czarnej pozeczki rowniez nie pilem , i po kiwi bedzie trzeba stestowac.
Moze w przyszlosci planowana jest rewniez szeroka gama smakowa Iso Active?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zawartość białka w BCAA Xtra

Następny temat

NITRO CAPS NOWOŚĆ

WHEY premium