SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carb back loading

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4359
Cześć
Jestem teraz na CBL (masa). 3x w tygodniu robię trójbój i chciałem dołożyć parę treningów boksu. Czy po treningach boksu robić ładowanie węglowodanami, czy tylko po siłowni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Napisz może jak ten rozkład treningów będzie dokładnie wyglądał.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Bez danych o Tobie , treningu , stażu nic nie pomożemy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4359
Na siłownię chodzę we wtorek, czwartek i sobotę. Boks jest od poniedziałku do piątku, więc we wtorek i środę rano idę na siłownię, a potem spać i o 17 boks. Staż mam dość krótki, bo trójbój od stycznia około. Wcześniej było judo 5 lat i najczęściej w wakacje robiłem zwykłe fbw. Właśnie skończyłem redukcję (około 13% bf, waga 94 i wzrost 185).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Dość dziwnie masz dobraną tę aktywność. Trochę ni z gruszki ni z pitruszki. Trenujesz trójbój, więc zależy Ci na sile. Do tego boks, czyli kondycja, wytrzymałość, szybkość. Jeszcze wspominasz o redukcji. To już w ogole nieciekawe połączenie. Oczywiście, da radę to połączyć rekreacyjnie. Jednak nigdy nie będziesz dobry w jednym ani drugim.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4359
Tak, wiem, że niezbyt dobrze to łączę, ale teraz mam wakacje. Na boksie byłem dopiero 2 razy, a chciałem przez te dwa miesiące chodzić jak najwięcej, bo wiem, że po wakacjach będzie mało czasu. Redukcję już skończyłem. Zawsze, gdy robiłem masę, to się zalewałem. Teraz właśnie chciałem spróbować tego CBL, żeby nie kończyć masy z metrem w pasie jak zwykle. Myślałem, że w dni, gdy nie ma siłowni będę jadł tylko białka i tłuszcze. Natomiast po siłowni we wtorki i czwartki (bo w sobotę nie ma boksu i ładowanie po siłowni normalnie) będę pił gainera od razu po treningu (co wydaje mi się być ok, bo mam cukrzycę, a gainer dużo węgli, więc sporo insuliny pójdzie) i aż do boksu dużo jadł. Wychodzi na to, że ładowanie bym robił od końca treningu na siłowni do ostatniego posiłku po boksie. Chociaż teraz zaczynam myśleć, że w takm trybie trenowania CBL nie ma sensu :p


Zmieniony przez - ZacKeR87685 w dniu 2017-06-24 06:05:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki

Wiecej