SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cain Velasquez vs Junior Dos Santos 12.11.11

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47129

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





Czy czeka nas faktycznie, największa walka w historii wagi cięzkiej? Z jednej strony, niepokonany mistrz, klasowy zapaśnik, agresyna maszyna cardio rozwijajaca się z walki na walke, obecnie przez podniesienie poziomu stójki i obron przed poddaniami wszechstronny zawodnik MMA.
Z drugiej strony, prezentujący najlepszy boks w wadze cięzkiej Junior Dos Santos, z jedyną przegraną przez poddanie na początku kariery. Oprócz świetnej stójki wykazał w ostatnich dwóch walkach solidną obronę przed obaleniami. Typowy solidny, siejący postrach striker, niezwykle cięzki do sprowadzenia na ziemię.

No właśnie, jaki przebieg moze mieć ta walka? Ano wszystko sie może w niej zdarzyć. JDS zapewne będzie chciał skończyć Caina w stójce - ten będzie chciał obalać, i zajechać Cigano siłowo oraz stosując g'n'p. Wszystko zależy IMO od tego, czy Velasquez będzie w stanie obalić JDS - i jak na długo go na tej glebie uda się utrzymać. A tam też trzeba będzie uważać - jeśli czarny pas pod okiem Minotaurów faktycznie oddaje umiejętności Brazylijczyka to duszonko lub dźwignia także mogą zakończyć te walke.

Walka odbędzie się prawdopodobnie w okresie miedzy październikiem a grudniem tego roku. Czekałem z niecierpliwością na te walke już po starciu JDS z Nelsonem, ale teraz, po dominacji Carwina przez Juniora jestem na maksa napalony na to wydarzenie.

Trailer sprzed walki z Carwinem, jednak dalej aktualny i najlepszy jaki istnieje na YT:






Jeszcze coś o JDS - przy ewentualnej wygranej zostanie mistrzem, wtedy spojrzycie na jego rekord i zobaczycie kim zwyciężył:
-Werdum
-Struve
-Cro Cop
-Yvel
-Gonzaga
-Nelson
-Carwin
-Velasquez

Impressive? Tak więc należy mu się ten tytuł jak cholera! Tylko no właśnie, pytanie z kim będzie miał bronić ten pasek, po wyczyszczeniu prawie całej czołówki dywizji przed zdobyciem go?
Lesnar, Mir, Schaub. No i jeszcze przy fuzji SF/UFC (nieunikniona IMO), Kharitonov oraz Overeem - akurat z tymi panami bym najbardziej chciał zobaczyć Juniora, KO by ostro wisiało w powietrzu, i żadna wentylacja by nie pomogła.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja stawiam na JDS w tej walce. Imo nie da się sprowadzić.
No, ale to jest 5 rund, cardio chyba na korzyść Caina, on do każdej rundy wychodzi tak samo świeży jak do pierwszej.

Więc jak dojdzie do 4 i 5 rundy to obrona przed obaleniami JDS będzie mało skuteczna. Co do Overeema to chyba lepiej żeby dostał JDS. Przynajmniej teoretycznie.

Ale wpierw poczekajmy do końca turnieju, bo się okaże że wcale nie Kharatinov i wcale nie Overeem wygra, ale Big Foot

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-06-16 10:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
http://www.fight24.pl/dam-z-siebie-wszystko-wywiad-z-dos-santosem/

Moim faworytem jest Cain.

Ma twardy łeb i nie sądzę, żeby JDS go znokautował. Velasquezowi w końcu się uda obalić JDS, tam jakieś gnp i ostatecznie zakończenie walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
I Werdum i Barnett..... Nie ma takiej pewności, to są trudne rzeczy panie Boczek...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mimo wszystko Barnett i Rogers to nei ten poziom, a z Werdumem już walczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Barnett nie ten poziom? Hmm no nie wiem nie wiem Zobaczymy w sobotę jak tam jego forma.

Ja jestem za Cainem ale JDS ma duże szanse go pojechać.

A trailer zayebisty

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-06-16 11:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Walka marzeń.. kolejna już. Kurde ten rok dla fanów mma to jakaś maskara. A jak jeszcze chlopaki z SF przyjdą pozamiatać w ufc to bedzie jazda....

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
































Nie chciało mi się edytować lepiej.

Za to do JDS lepiej niech się faktycznie Barnett nie zbliża, będzie Josh vs Cro Cop 4

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-06-16 11:22:39

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
imo i tak jeden i drugi mają lepsze rozkładówki na koncie niż cała chmara innych fighterów. Ot np. taki Overeem :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robie dobrze facetom

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-09-04 09:14:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmiki instruktażowe o siłowni pod mma

Następny temat

UFC 135 "Jones vs. Rampage" 24.09

WHEY premium