SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZy można się nauczyć z partnerem w domu bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
Posiadam różne filmy najlepszych wojowników bjj oraz różne techniki i formy bjj na druku. Czy z tego można się dobrze wyuczyć bjj???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Moim zdaniem da sie sporo z kaset nauczyc, jeszcze zalezy jakie kasety, jezeli chodzi o bjj to polecam gracie basics na poczatek, potem reszte czesci tej serii, w domu tez mozna z kumplem (o ile macie jakas mate) powtarzac dana technike wiele razy. Problemem moze byc brak innych osob do sparowania. Zawsze mozna wspomagac sie seminariami i jezdzic np. raz na miesiac gdzies gdzie jest sekcja zeby trener sprawdzil czego sie nauczyles i skorygowal bledy (co prawda gracie naprawde dobrze tlumacza).


Pozdro



KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Jesli nie miales nigdy kotaktu z chytaniem treningowego, i jesli nie masz w poblizu kogos doswiadcoznego (patrz trener) to te kasety i druki mozesz uzywac jako forme ozdoby pokoju.Zrestza sam sprubuj - szybko sie o tym przekonasz.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
chodze na kick-boxing i uważam że umię kilka dobrych chwytów nauczyłem się ich oglądając różne walki bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Ostatnio widziałem walke chłopaka uczącego się BJJ z kaset itp. Walczył z człowiekiem z JJ. Wygrał, raczej bez kłopotów. Ale z kims kto regularnie sparuje i ma pod ręką trenera i parterów kilku to nie da rady. Ale jak nie ma wyboru....
Musisz mieć tylko dobre książki i kasety.
Z tych pierwszych po;ecany jest Gene Aranha Simco jako najbardziej au courrant z najnowszymi technikami. Z drugich Ze Mario Sperry.

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Bzdura, nic nie da sie nauczyc z książki. Zeby dobrze robic technikę to trzeba ją setki razy wykonac w różnych sytuacjach, w walce itp.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
"Ostatnio widziałem walke chłopaka uczącego się BJJ z kaset itp. Walczył z człowiekiem z JJ. Wygrał, raczej bez kłopotów"
Lo ciup to jakis super fajter byl :)
No to ja rzucam treningi i ide po pare kaset
Moze by tak........."wejscie smoka"? :)

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
ja sie ucze dodatkowo technik z kaset, ale jesli walczysz caly czas z jednym partnerem to duzo nie wyniesiesz, bedziesz wiedzial jak sie zachowa itp. musisz walczyc z roznymi przeciwnikami, na ulicy nie bedziesz walczyl z kumplem

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
Skad ten koles cwiczacy JJ byl? Chyba ktos, kto byl raz na treningu JJ :). Albo w genach ma przetrwanie;> albo liznal wczesniej kolo duzo wiecej niz kasety z BJJ i ksiazeczki.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
z samej kasety to sie raczej nic nie nauczysz jak nigdy nie byles na treningu ,ale jak trenujesz np bjj i ogladasz kasety szkoleniowe ,walki itd to mozna naprawde kilka ciekawych rzeczy sie nauczyc ,kolega jeden czesto oglada ,zwraca uwage na rodzaje chwytan itd i pozniej na treningu wykorzystuje to i dobrze mu to wychodzi ,ale tak normalnie jak nie cwiczysz no to raczej bedzie ci trudno.

"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante

przeciazasz serwer tymi glupimi wypowiedziami!!,Przeciazasz ,slyszysz kurawa!!,serwer nie moze byc przeciazony!nie ma prawa!!zaraz cie skasuje bo serwer musi byc szybki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Jego przeciwnik był z Bytomia.

Ja nie twierdzę, że jest to najlepsza metoda. Ale jest to JAKAS metoda i lepiej sie uczyć w ten sposób skutecznego sposobu walki niż z trenerem nieskutecznego. On wygrał nie dlatego, że był wielki, ale dletego, że BJJ jest w parterze o wiele lepsze od JJ.

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
grimper. Z kim dokladnie? Nie wiem czy wiesz, ale w Bytomiu mamy jj kodokan, nie odmiane preferujaca walke w stojce, lub cos jeszcze innego.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naljepszy wojownik w Polsce

Następny temat

Polak Karateka w K-1???

WHEY premium