SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

CZY PO ZAPALENIU BŁONY ŚLUZOWEJ W ŻOŁĄDKU MOGE BRAC BIALKO ?

Wysłana -
Mam 15 lat, na silownie chodze juz ponad rok. (189cm 98kg)
Bylem u pani doktor i powiedziala ze RACZEJ nie powinienem tego brac przez te problemy z zoladkiem.
Czy ktos kto sie zna moglby sie wypowiedziec i uzasadnic swoja odpowiedz ?
Dodam, że brzuch już nie boli i wszystko jest okej, stosowałem jakieś tam leki i od 3 miesiecy ani razu nie bolało. Z góry dzieki. Pozdro, sila !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No jak pani doktor Ci zabroniłam to dlaczego My mamy Ci ją polecić, ona zna Twój stan zdrowia. Zawsze mozesz przetestować czy nie występują jakieś skutki uboczne.
Wysłana -
Powiedz.najpierw co bylo przyczyna bolow , czy to jakis stan zapalny jakas przewlekla choroba cos wiecej powiedz
Wysłana -
Teoretycznie większe problemy powinieneś mieć po mięsie, jajach, rybach, czy nabiale. Odżywki bialkowe to łatwostrawne produkty, stosowane np. w żywieniu po operacjach, kiedy organizm ma problemy z prawidłowym strawieniem pożywienia.
Wysłana -
niech najpierw okresli co bylo przyczyna wtedy mu sie powie czy moze czy nie :) ale generalnie wiem ze lekarze na słowo "suplementy" dostaja krzywych zębów i od razu zakazuja tego spozywac :) no oczywiscie nie wszyscy lekarze
Wysłana -
Gdybym był lekarzem i przyszłoby do mnie 15 letnie dziecko, to też bym podchodził z dystansem do tego o co pyta.
Wysłana -
No ale nadal nie wiemy co to za problemy jaka jest przyczyna czy to zwykla sraczka co jakis konkretniejszy powod
Wysłana -
Zgadza się. Bez wątpienia ma to istotne znaczenie.
Wysłana -
Nie jestes na nic uczulony ? Nie masz zabuzen trawienia ? Chorujesz na cos ? Czemu poszedles wogole do lekarza ? Jak dlugo trwala to zapalenie co bylo powodem ? Wrzody ?
Wysłana -
Bardzo niepopularna rada - ale może skonsultowałbyś kwestię swojej diety z rodzicami? Jesli jadasz prawidłowo przygotowane posiłki w domu nie ma potrzeby dodawać białka w proszku. Zawsze mozesz zjeść jeszcze jedno jajko czy kawałek kurczaka. Czy masz jakąś specjalną dietę związana z chorobą - czy jadasz normalnie? Rozumiem,ze odżywka białkowa wydaje Ci sie nieodłącznym elementem stylu życia chłopaka/faceta trenującego siłowo - ale tak wcale nie jest.
Wysłana -
@rescuediver Drogi użytkowniku nie baw się w znachora, Twoje wypowiedzi sieją zamęt na tym forum. To nie jest forum medyczne, w tym miejscu możemy jedynie powymieniać się luźną opinią. Autorze, konsultuj swoje problemy z Panią doktor. Masz dopiero 15 lat, piszesz o jakiś lekach, nic o Tobie nie wiadomo - w takim przypadku nie da się nawet nic zasugerować.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-13 12:40:37
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź