SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY OGULNIE SUPLEMENTY DZIAŁAJA ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CHODZI MI O SUPLEMENTY TYPU HMB,KREATYNA, L-G.......


:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Wiem Sonbaty,ze to woda i miesnie zbuduja sie wylacznie z pozywienia. CHodzi mi tylko o to, ze nie widac zwiekszenia obwodu a na wadze jest wiecej. Takze pytanie moje dotyczy tego , kiedy rowniez i w owodzie cos skoczy w gore ?
Ale dzieki...

greetz...

Rolka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
z powyzej wymienionych uzywalem tylko kreatyne , i jezeli stosujesz dobra diete i trening to jest to naprawde godny polecenia suplement


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja krea i gluta stosowalem i powiem ze rewela


po wakacjach krea ,hmb i glut i mysle ze bedzie super

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
w 90% wszystko jest oki

ale niewierz w "lepsze od saa" dibencozine magnum czasami sa przereklamowane


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Suplementy oczywiście działają, ale pod warunkiem, że w pierwszej kolejności dostarczysz odpowiednią ilość makroskładników (białka, tłuszcze, węglowodany). Suplementy powodują lepsze ich wykorzystanie, ale same w sobie się nie rozmnożą i np. 3g hmb nie zamieni się w 2 kg mięśni, ale 3 g hmb spowoduje, że z przyjętego białka zamiast 50g dziennie, organizm przyswoi 70g

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6836
Jeżeli dostosujeszz sie do odpowiedniej diety to wszystko będzie spox.Ale pamiętaj,że na pewien % ludności kreatyna nie działa.

Pozdrowienia.
Elo.

songo145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Zachowajmy jakiś poziom SFD i piszmy ''ogólnie'' przez ''ó'' zamknięte.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Dieta + odp. spożycie wody (droga sprawa)
2. Trening (tanie)
3. Witaminy i minerały. (tanie)
4. Suplementacja proteinami. (drogie, choć coraz tańsze)
5. Kreatyna. (drogie, choć coraz tańsze)


Jak to wszystko będzie odpowiednio poukładane to efekty są kwestią czasu. Czyli pod takim względem suplementy działają.

Jeżeli interesuje cię koks to wszystko pujdzie szybciej ale drożej i niebezpiecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
BadBoy napisałeś że dieta to droga sprawa. Jeśli chce się stosować dietę wyczynowców (przynajmniej 1-1,5kg piersi dziennie) to tak. Natomiast jeśli trenuje się amatorsko i poszuka dobrze w supermarketach to można wyjść całkiem nieźle. Węglowodany są tanie. A z białek tuńczyki (ja kupuję po 1,49 za puszkę), biały ser, w niektórych okresach jajka i da się żyć. Za 1 pizzę zjedzoną w Pizza Hut mam co najmniej 3 dni diety kulturysty-amatora. A ja ważę 120 kg.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta może aż tak droga nie jest ale droższa od zwykłego obżerania się czym popadnie. Nie porównj cen produktów do gotowych dań i to z restauracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Zgadza się, nie co dzień je się w restauracji. Ale w fast foodach młodzież jada nagminnie. A za jednego zjedzonego hamburgera (2,50), możesz mieć puszkę tuńczyka (1,50), 1 torebkę ryżu (40gr) i jeszcze na jakieś warzywko zostanie. A jaka różnica.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + dekstroza = CUKRZYCA ?

Następny temat

szybkie mięśnie

WHEY premium