SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY MOŻNA CAŁY CZAS ĆWICZYĆ NA MASE ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak w temacie. Czy można cały czaś cwiczyć na mase ???

--------------------------------
http://www.pajacyk.pl/ poprostu wejdz i kliknij
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jesli bys robil mase przez bardzo dlugi okres to nic z tego nie wyjdzie (no mzoe nie do konca) ale po powiedzmy 2-3 miesiacach przyrosty masy beda znikome, lepije zrobic 8 tyg masa cos na regeneracje i inny cykl

Capoeira - Najpiękniejsza walka, najniebezpieczniejszy taniec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
nie, bo i po co?

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo jestem z chudy i poprostu jak robie mase to i robi się automatycznie rzeżba i własnie się pytam czy mozna cały czas ćwiczyć na mase bo, moim celem jest poprostu cały czas zwiększanie masy mieśniowej

--------------------------------
http://www.pajacyk.pl/ poprostu wejdz i kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
ja myśle że jeżeli ćwiczysz krótko i ciężko ci przybrać na masie to możeesz ćwiczyć na mase
do robienia rzeźby trzeba mieć dużo masy dlatego nie ma sensu ćwiczyć na rzeżbe nie mając masy

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Mozna cwiczyc na mase caly czas ale nie lepiej po "zmasowaniu się" cwiczyc na rzebe zeby ladniej wygladac a nie jak wielka góra miesni bez krztałtu .

NAjlepiej złapac mase a potem "uformowac" sobie miesnie zeby nabraly ładnego krztałtu a na masie sa takie "rozlane"

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha czyli mozna cały czas ćwiczyc ma mase ok. Ryba_ bo jestem szczypłej budowy i jak robie mase to mi automatycznie robi sie rzeżba bo jestem dosyc chudy dziekuję wszystkim za odp. i macie po songu

--------------------------------
http://www.pajacyk.pl/ poprostu wejdz i kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
chodzi o to, że w cyklu treningowym należy zmieniać obciążenia, intensywność itp. bo organizm szybko się przyzwyczaja i trening z stymulującego staje się podtrzymującym. A masa zależy w dużym stopniu od diety. Jeśli będziesz źle jadł, to nawet najlepszym planem na masę wiele nie zdziałasz.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna cwiczyc caly czas na mase, mozna tez caly czas na rzezbe, tylko jest jedno ale ... nic z takiego cwiczenia nie wyjdzie

Capoeira - Najpiękniejsza walka, najniebezpieczniejszy taniec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nio jak to nie aural, możesz mi wyjaśnic

--------------------------------
http://www.pajacyk.pl/ poprostu wejdz i kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Jak bedziesz cwiczyl na mase to bedziesz mial efekty ale jak caly czas na rzezbe to z czego rzezbic jak sie na rzezbe jedzie caly czas ??

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe a to ja to akurat wiem (aż taki ciemny niejestem) tylko ze Aural mówi że jak bede cwiczył na mase to niebede mial efektów ( trzeba mić dobra mase żemby mieć z czego rzeżbic)

--------------------------------
http://www.pajacyk.pl/ poprostu wejdz i kliknij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla domatorów?

Następny temat

"Kurza" klatka piersiowa

WHEY premium