SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY DEKA MI COŚ DA ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1875
Mam 17lat. Waze 71 kilo o mam 188 cm. Czy jak sobie strzele 4 ampuły deki
czyli 8 strzałów to czy da mi to fajny efeky ?? Prosze pomóżcie mi bo juz sam nie wiem :( !!!

TiTow

TiTow

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
mam wreszcie ta deke, 5 ampulek i po pierwsze nie wiem czy nie dodac do tego z 5\4 sustanonu i czy moge deke walic co 5 dni bo sie na wakacje nie wyrobie :) deka jest 2ml\200mg grecka

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
szczeze mowiac ja na twoim miejscu poczekal bym jeszcze troche (sproboj wyorzystac najpierw swoje naturalne mozliwosci). Co do tego czy by ci cos dalo trudno powiedziec , to kwestia genetyki

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
wolek ma racje jeszcze za wcześnie dla ciebie!

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1875
To w jaki sposób moge sie lekko "napakować" chodzi mi głównie o mięśnie i zeby przytyć... bo mnie to juz dręczy masakrycznie. Ja mysle że mam taką za***istą przemiane materi, że nawet gdybym wpierdzielał ile wejdzie to i tak nie przytyje ani grama... i właśnie pomyślałem o DECA ..bo kumpel mój wspominał mi o metce ale wiem , że ona jest wiele bardziej szkodliwa niz DEKA.... więc myslałem ze po 4 ampułach fajnie bym juz wyglądał. Mój kumpel strzelił 4 ampuły testosteronu majac 16 lat i wywaliło go dosz fajnie... Takze wracajac do tematu to czy konkretnie te 4 strzały Deki dały by mi efekt ? Czy moze sprobowac cos innego niz Deka... bo chodzi mi o to zeby w jak najkrotszym czasie fajnie wygladac w miare bez zbyt duzych skutków ubocznych.

Pozdrawiam!

TiTow

TiTow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
A wogóle co to ma być? cykl 8 tyg. po 100/tydz. bez sensu,kompletna pomyłka

Trzeba rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
Jak masz kumpla który coś wziął i jest zadowolony, to nie pytaj tu, tylko pogadaj z kumplem.
Wie już co i jak, ma sprawdzony towar.

Trzeba rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1875
OK POWIEM TAK: nigdy nic nie brałem z zadnych koksów. Czy DEKA moze mi pomóc w uzezbieniu ciała. Jak tak to ile mam tego wziasc i w jakim cyklu.
Aha teraz mam 188 i waze 71 kilo... to jest dla mnie strszne.. :(

Pozdro

TiTow

TiTow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
zakup lepiej garniera i kreatyne<-- to ci w tym wieku a lepsze efekty niz deca, pozatym bez skutków ubocznych
i pamiętaj bez diety zaden koks nie da ci masy.........

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
kup sobie lepiej jakieś odżywki a z kłuciem jeszcze poczekaj a napewno bedzisz zadowolony jesteś jeszcze za młody na sterydy twój organizm rozwija się do 21 roku życiu


bala

bala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1875
no ok! a w jakiej cenie są te gainery i kreatyna? chodzi mi o to zeby nie było za drogie z zeby mi pomogło.

TiTow

TiTow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
jak piszesz ze mogl bys jesc duzo i nic nie tyjesz to powodem moze byc tarczyca (to tylko jeden z powodow) jezeli ktos w twojej rodzinie mial problemy z tarczyca to radze udac sie do lekarza i to sprawdzic . Moze tu jest problem chociaz bardziej prawdopodobne jest ze tylko tak mowisz ze duzo jesz a diete masz do niczego. co do gainerow polecam ci mass gain hi tec dziala dosc dobrze i jest niedrogi do tego dobra dieta i bedzie dobrze . Powiedz mi czy ty w ogole wiesz jakie powinno byc dzienne zapotrzebowanie na bilako i wegle w ciagu dnia ??? . Jak nie to tu jest problem (dieta)

japan-cars.clan

japan-cars.clan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska winstrolu - tabl.

Następny temat

Doping a alergia

WHEY premium