SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY 36 w bicepsie to duzo?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 102423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze o dpowiedzi na pytanie!NIE WULGARNE!
DZIEKI


miodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Witam



Tak naprawdę nie da się tego określić na podstawie samego obwodu. Fotki sylwetki byłyby tutaj bardzo pomocne. Zacznijmy od tego, że inaczej będzie wyglądała 36cm ręka u 190cm osobnika a inaczej u takiego, który ma tego wzrostu o 15-20cm mniej. W tym drugim przypadku może to już być w miarę umięśniona ręka, jednak czy 36 centymetrów to dużo ? Duże ramię zaczyna się od 42-44cm. Oczywiście wszystko zależy od celów i określenie "duży biceps" to pojęcie względne, jednak u wysokiego faceta 36cm to nie jest dużo i mają tyle nawet osoby, które nie ćwiczą siłowo.


Kolejną kwestią jest poziom tłuszczu. Osoby z wysokim bf potrafią mieć ponad 40cm w obwodzie ramienia ale bynajmniej nie wygląda ono na umięśnione. Zdarza się również, że przy obwodzie 39-40cm ręka robi bardzo duże wrażenie i sam spotykałem się z takimi osobami. Najczęściej tacy osobnicy mają bardzo niski poziom bf i ich wzrost nie przekracza 175cm.


Jednak mała rada dla Ciebie: nie przejmuj sie obwodami i nie porównuj się z innymi. Uzbrój sie w cierpliwość i skrupulatnie trenuj to obwód ręki będzie powoli wzrastał. Pamiętaj, że za obwód nie odpowiada jedynie biceps ale też triceps czy mięsień ramienny. Zatem potrzeba tutaj kompleksowego programu treningowego i oczywiście diety.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy wzroscie 165 to sporo, natomiast przy 195 raczej malo, chyba nie jest to wulgarna odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
185 wzrostu!


miodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej malo, ja mam tyle samo wzrostu co ty,i 32 w bicepsie, a jestem dziewczyna. A o ten bic wcale sie nie staralam ....

"Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni..."
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
To nie za wiele



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-27 21:29:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm ja mam 188 cm i w bicu 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1153
Cze.Ja mam 175 cm wzrostu,a w bicepsie 36 cm,a ćwicze dopiero miesiąć i to bez żadnych wspomagaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Przy moim wzroscie 186 Bic 43. Wyglda dobrze. Ale mysle ze takie optimum proporcij to bedzie 45. Do tego tez daze. Ale narazie jest okey. Jezeli masz lape nieskladajaca sie z tluszczu :0 dobrze wyksztalcone boczne glowy naramiennych to wygladac powinienes juz niezle :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Lulu to albo masz taka wy***ana genetyke albo poprostu duzo tluszczu ja cwicze lekko ponad rok i mam 36,5 a zaczynalem od 29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy dobrym wyrzeźbieniu i dobrym połączeniu z mięśniami naramiennymi takie 36 może wyglądać lepiej niż otłuszczone 42.

Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Pamiętaj , nie ważny jest obwód tylko wygląd . Jeżeli będziesz miał wyżezbioną łapę to będzie ona wyglądała na większą , a poza tym będzie super wyglądać . Ja miałem 42 cm. w ręku , ale również tłuszczu , po kuracji odchudzeniowej mam 39cm. , ale 100 % lepiej wygląda i się lepiej z tym czuję .Powodzenia , pozdrawiam !

Dean

Dean

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

elektryczna stymulacja mięśni

Następny temat

szrugsy

Wiecej