SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZYM MOGE ZASTĄPIC MIESO W DIECIE ZRODŁO BIAŁKA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 207
Hej mam pytanie odnosnie tego czym moge zastapic mieso w diecie .Jestem teraz na diecie redukcyjnej mam bardzo dużo bialka w ciagu dnia , ale za duzo jest w niej mięsa czym mogłabym to zastąpic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 207
Dodam równiez że pije białko serwatkowe tylko słyszałam że tym białkiem nie moge zastąpić mięsa w diecie . Ja bym mogła zjesć sałatke warzywna do tego białkowy shake , ale nie wiem czy to mi nie zaszkodzi. Prosze o odpowiedzi bo nie mam pojęcia jak mogłabym to zamienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pokaż jak obecnie wygląda Twe odzywianie wg schematu
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 207
tu jest przykładowy dzień mojej diety , i duzo w niej mięsa jak dla mnie i poza tym strasznie długo schodzi casu na przygotowanie tych posiłków , a niestety nie ma go za dużo , wiem że jesli chce schudnąć zdrowo musze sie do tego przyłożyc ale wolałabym to jakoś uprościć . Wiem ze jedzac codziennie ryz z kurczakiem to jie jest dobry pomysł , ale chcialabym to wszytko jakos upośicic zeby tyle czasu to nie zajmowalo i przede wszytkim zebym nie zbankrutowala





Zmieniony przez - Marta199128 w dniu 2017-12-08 12:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 207
dodam w każdym dniu kalorycznośc mi sie wacha od 1700 do 2100 bo z tego co wiem kalorycznośc liczy sie z całego tygodnia , a nie tylko samego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 207
A ilość wegli mam zmniejszona , bo staram sie jesć wiecej białka i tłuszczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Mięso możesz zamienić rybami, nabiałem, strączkami (np. soczewicą, ciecierzycą, fasolą). Jesli oczywiscie Tobie nabiał czy strączki nie szkodzą. Odżywka białkowa nie jest wcale zła, 30g dziennie spokojnie możesz w diecie mieć, po prostu chodzi o to, żeby na wheyu nie opierać swojej diety.

Jak chcesz zminimalizować czas w kuchni to gotuj większe ilosci mięsa, ryżu itd. i dziel na kilka dni albo zamrażaj. Omleta też można zrobić większego za jednym zamachem i podzielić na dwa dni. Możesz też jesć jedno danie na 2 czy nawet 3 posiłki tego samego dnia.

A w razie gdybys chciała konkretniejszych porad co do makro i diety to możesz wypełnić ankietę działu. Bo niekoniecznie musisz jesć te 160g białka. To dużo. A już tym bardziej jesli przejedzenie 160g stanowi to dla Ciebie problem.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html 

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najpierw 3 miesiące redukcja a potem masa ? Pomóżcie ! :) Jestem otwarta na wszelkie sugestie ! ;)

Następny temat

Asia9X - dużo do zmiany...

WHEY premium