SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

CZECHIA-PRO, IFBB DIAMOND CUP OSTRAWA. 27.5.2017

Wysłana -


kategorie pro:
- kulturystyka 212 (do 96 kg)
- women's physique
- kulturystyka niepełnosprawnych

kategorie amatorskie:
- Bodybuilding men, masters, juniors, youngsters to 18 years old
- Physique men, masters, juniors, youngsters to 18 years old, muscular
- Classic game men
- Classic bodybuilding men, masters, juniors
- Fitness women, men, , junior womens, junior mens
- Bodyfitness women, masters, juniors
- Bikini fitness, women, masters, juniors, youngsters to 18 years old
- Physique women
- Wellness fitness
- Pairs


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-05-23 23:56:11
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Widzę ,że sam ogranizator tych zawodów oraz organizator zawodów GP Pepa do nas zawitał.

WItamy Stanisław Pesat !






W Ostrawie wystartuje wielu polskich kulturystów zawody są względnie blisko a koszty stosunkowo niskie niz do innych zawodów tej serii.-Rafał Tasiemski też się przymierza do najwyższego stopnia podium.

Także nasz forumowicz Damian Skoczylas tam wystartuje











Wysłana -
Wiecie czy bilety jako widz można kupić na miejscu? I mniej więcej jaka cena?
Wysłana -
http://czechia-pro.cz/index.php/cs/ 

Tutaj kupisz bilety. Z tego co mi wiadomo to na miejscu bedzie mozna, tylko wiadomo, gdzie te miejsca beda ;)
Mozna kupic jeszcze w galerii Breda w Opavie.


Zmieniony przez - szakal32 w dniu 2017-05-20 19:19:04
Wysłana -
Będzie bardzo ciekawie-biorą udział także Piotr Piechowiak i aktualny mistrz Polski






i open Bartek Janiszewski.



Do tego Rafał Tasiemski.

Zestaw kulturystów,ktoś pewnie przywiezie kartę Pro.
Tak myślę.:)








Zmieniony przez - masti w dniu 2017-05-23 14:35:11
Wysłana -
Piechowiak z jego nogami na pewno Mam nadzieję, że poza Polską w końcu skończy gdzieś na szarym końcu. Tam już znanomości nie pomogą.
Wysłana -
Ale Pan Tasiemski ma naprawdę duże szanse :) No i oczywiście Damian Skocyzlas !!! Kibicuje :)


Zmieniony przez - Spompowany w dniu 2017-05-23 17:51:20
Wysłana -
Rafał Tasiemski wystartuje w weteranach ale też w kategorii kulturystyka do 100 kg.

Zwycięstwo open w kulturystyce ekstremalnej to już karta pro.
Wysłana -
Pavel Cervinka (amator) 5 dni przed

Wysłana -
2017 IFBB DIAMOND CUP OSTRAVA – LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

2017 IFBB DIMAOND CUP – OSTRAVA – MAY 26-27, 2017
LIST OF NOMINATED COMPETITORS AND OFFICIALS (as for May 24th, 2017)

FEF Deadline: May 22nd, 2017
JUNIOR WOMEN’S FITNESS OPEN
Eva Banikova Slovakia

WOMEN’S FITNESS OPEN
Olena Checkerda Italy
Eva Banikova Slovakia – 2nd category

JUNIOR MEN’S FITNESS OPEN
??

MEN’S FITNESS OPEN
??

MEN WHEELCHAIR BODYBUILDING
??

MIXED PAIRS
Veronika Olejárová + Tomáš Bronerský

JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN
Ina Navachuk Belarus
Gabriela Nedelcheva Bulgaria
Marie Kubíková Czechia
Michaela Hemmerová Czechia
Eva Dlabajová Czechia
Nikola Keprtová Czechia
Aneta Lemperová Czechia
Wiktoria Nojszewska Poland
Andrea Halasova Slovakia

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 158 CM
Lucie Šimková Czechia
Martina Crlová Czechia
Marina Mocanu Czechia
Andrea Papp Hungary
Judit Béres Hungary
Anastasija Sidorevič Lithuania
Katarzyna Dmochewicz Poland – 2nd category
Ana Tapu San Marino

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 162 CM
Stephanie Davis Austria
Andreea Osvat Austria
Gabriela Nedelcheva Bulgaria – 2nd category
Andrea Navrátilová Czechia
Kateřina Blažčíková Czechia
Dóra Bodó Hungary
Karina Gavrikova Hungary
Edyta Tamilewska Poland – 2nd category
Julia Fusiecka Poland
Justyna Ziecina Poland
Daria Matveeva Russia – added May 23rd
Radka Szombathova Slovakia
Erika Tarkuličová Slovakia

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
Ina Navachuk Belarus
Katrin Walicová Czechia
Ivana Halamová Czechia – 2nd category
Eva Dlabajová Czechia – 2nd category
Jana Jandeková Czechia
Tímea Szénási Hungary
Sára Katona Hungary
Ágnes Urbán Hungary – 2nd category
Aleksandra Szwec Poland
Ekaterina Rykova Russia – added May 23rd
Andrea Neumannova Slovakia
Janka Medunova Slovakia – 2nd category
Andrea Halasova Slovakia – 2nd category
Esther Garcia Spain
WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
Gabriela Markova Czechia
Renata Markowiczová Czechia – added May 23rd
Kristina Narbutaitytė Lithuania
Justyna Rybczonek Poland
Wiktoria Nojszewska Poland – 2nd category
Inna Glukhova Russia – added May 23rd

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
Andrea Lackner Austria
Darya Sitdzikava Belarus
Marina Bedřichová Czechia
Kateřina Holmanová Czechia
Denisa Snovická Czechia
Jana Slívová Czechia – 2nd category
Zsófia Czifra Hungary
Brigitta Békefi Hungary
Alessia Facchin Italy
Diana Stankejeva Lithuania
Karolina Wojcik Poland
Jana Karnisova Slovakia

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
Bilyana Yotovska Bulgaria
Eva Havelková Czechia
Lenka Trčková Czechia
Markéta Šuráňová Czechia
Tereza Zelenka Czechia
Nóra Sebestyén-Hérics Hungary
Svitlana Nymyrowska Poland
Natalya Lugovskih Russia – added May 23rd
Diana Vargová Slovakia
MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN
Andrea Lackner Austria
Šárka Noga Czechia
Ivana Halamová Czechia
Lenka Hlaváčová Czechia
Zuzana Hajduková Czechia
Jana Slívová Czechia
Zsófia Kindl Hungary
Judit Béres Hungary
Ágnes Urbán Hungary
Edyta Tamilewska Poland
Katarzyna Dmochewicz Poland
Anita Szymczak Poland – withdrawn May 23rd
Marzena Kamrowska Poland
Ekatertina Leonteva Russia – added May 23rd
Janka Medunova Slovakia

JUNIOR WOMEN’S BODYFITNESS OPEN
Gabriela Linhartová Czechia
Kateřina Brachtlová Czechia

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
Timea Ontková Czechia
Michaela Kohutova Czechia
Ksenia Lebedeva Russia – added May 23rd
Alzbeta Petkova Slovakia
Timea Ontkova Slovakia
Cristina Gomez Spain

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM
Eva Rusan Croatia
Jennifer Rohde Germany
Melinda Mercz Hungary
Marta Laskowska Poland

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM
Veronika Olejárová Czechia
Radka Dubenecká Czechia – 2nd category
Alena Kovalcikova Slovakia
Patricia Barbero Spain
Noelia Segura Spain

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS OPEN
Radka Dubenecká Czechia

WOMEN’S PHYSIQUE OPEN
Olha Zhelamska Czechia
Alena Hatvani Czechia
Aleksandra Krzyworzeka Poland – withdrawn May 23rd

GAMES CLASSIC BODYBUILDING OPEN
??

JUNIOR MEN’S CLASSIC BODYBUILDING 16-23 YEARS, OPEN
Dominik Guzdek Czechia
Miroslav Holub Czechia
Michael Pilař Czechia
Jakub Siemek Poland
Vito Kregar Slovenia

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
Christopher Ellis Croatia
Michał Osewski Poland
Damian Skoczylas Poland
Vladimir Jovanovic Serbia

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
Filip Šebák Czechia
Richard Bilik Czechia
Daniel Táborský Czechia – 2nd category
Sebastian Weis Germany
Antonio Ludovico Italy
Michal Zadlo Poland
Szymon Karelus Poland
Sergey Taranukho Russia – added May 23rd
Boris Palovic Slovakia

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
David Želina Czechia
Tymofij Ihumencev Czechia
Krystian Hoffman Poland
Jacek Ratusznik Poland
Tomasz Kopec Poland
Adrian Cyronek Poland
Jacek Patorski Poland
Andrej Markovic Slovakia
Vito Kregar Slovenia – 2nd category

MASTER MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 40, OPEN
Patrik Šerý Czechia

YOUNGER JUNOR MEN’S BODYBUILDING 16-18 YEARS, OPEN
Ondřej Šesták Czechia
Patrik Dzurilla Slovakia

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS UP TO 75 KG
Lukáš Rejholec Czechia

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS OVER 75 KG
Martin Adamus Czechia
Vladimír Částka Czechia
Petr Quis Czechia
Daniel Táborský Czechia
Marek Janidzar Slovakia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG
István Kasza Hungary
Lukasz Zak Poland
MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
Michael Sauseng Austria
Jan Zapletal Czechia
Gergely Arnold Hungary
Artur Szudrowicz Poland
Dawid Kordowisko Poland
Lukasz Szoltysek Poland
Marek Leder Slovakia – 2nd category

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
Harald Lehner Austria
Yovko Tihov Bulgaria
Tomáš Khun Czechia
René Gorol Czechia
Jan Rys Czechia
Ádám Weigl Hungary
Damian Kornas Ireland
Mariusz Balazinski Poland – 2nd category
Adrian Krawczyk Poland – 2nd category
Piotr Borecki Poland
Marcin Pioro Poland
Norbert Zajac Slovakia
Abel Martin Spain
MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
Michal Sitter Czechia
Antonín Hodan Czechia
Pavel Červinka Czechia
Milan Obořil Czechia
Krzysztof Rodkiewicz Poland
Bartosz Janiszewski Poland
Rafal Czerski Poland
Artur Koziel Poland
Rafal Tasiemski Poland – 2nd category
Roman Vavrecan Slovakia
Levente Tarkani Slovakia

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
Petr Března Czechia
Vladimír Částka Czechia – 2nd category
Petr Šidlo Czechia
Levent Özgen Hungary
Blessing Awodibu Ireland
Maciej Kieltyka Poland
Piotr Piechowiak Poland
Lukasz Lodowski Poland
Pawel Sawicki Poland
Michal Krizanek Slovakia
Ladislav Kindernay Slovakia

MASTER MEN’S BODYBUILDING 40 – 44 YEARS – OPEN
Adrian Krawczyk Poland
Rafal Tasiemski Poland
Marek Leder Slovakia

MASTER MEN’S BODYBUILDING 45 – 49 YEARS – OPEN
Mariusz Balazinski Poland

MASTER MEN’S BODYBUILDING OVER 50 YEARS – OPEN
Emil Kopsik Slovakia

YOUNGER JUNIOR MEN’S PHYSIQUE 16-18 YEARS
??

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM
David Zumer Czechia

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OVER 174 CM
Michal Komosný Czechia
Mario Nitzke Czechia
Jiří Malíř Czechia
Lukasz Majkut Poland

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM
Mateusz Litka Poland
Aleksandr Ulanov Russia – added May 23rd

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM
Jan Švec Czechia
Emil Pál Hungary
András Radácsi Hungary
Remigiusz Pezda Poland
Piotr Majchrowicz Poland
Pavol Chodelka Slovakia

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM
Alexander Friedl Austria
Christoph Friedl Austria
Jiří Malíř Czechia – 2nd category
Csaba Molnár Hungary
Piotr Zielinski Poland
Ahmad Ayoub Sweden
Francisco Rocha United Kingdom – added May 23rd
MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM
Miroslav Přibáň Czechia
Petr Klečka Czechia
Sebastian Nosal Czechia
Miroslav Juríček Czechia
Pavel Nožička Czechia
Lukáš Podpinka Czechia
Panos Plangesis Czechia
Mario Nitzke Czechia – 2nd category
Tomáš Kováč Czechia
Michal Komosný Czechia – 2nd category
Mateusz Duda Poland
Sebastian Nosal Poland
Mateusz Duda Poland
Mateusz Bobrowski Poland
David Mogedano Spain
Jose Luis Rivas Spain – 2nd category
MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM
Ivan Ščibravý Czechia
Petr Šorf Czechia
László Márk Molnár Hungary
Krisztián Agócs Hungary
Adam Rybczonek Poland
Bartosz Job Poland
Michał Aumiler Poland

MASTER MEN’S PHYSIQUE +40 YEARS, OPEN
Giuseppe Scala Austria
Matias Oliveira Luxembourg
Jose Luis Rivas Spain

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OPEN
Sebastián Gunčík Czechia
Štěpán Ginzel Czechia
Karel Kohout Czechia
Róbert Fruzsa Hungary
Filip Dziedzic Poland
Rafal Gumienny Poland
Kamil Kulej Poland
Abel Carreño Spain
Omar Pellejero Spain

Total: 254 athletes of 18 countries
(included 23 second categories)

DELEGATES:
Dr. Wolfgang Schober Austria – NF President, EBFF Executive
Stjepan Ursa Croatia
Boris Presečki Croatia
Vyacheslav Vinogradov Czechia – NF President
István Huber Hungary – NF President
Viola Vargha Hungary – NF General Secretary
Andrew Michalak Poland – NF Vice-president, EBFF Executive
Jerzy Szymanski Poland
Dijana Djajic Serbia
Djordje Kolundzija Serbia
Gregor Tuš Slovenia
IFBB INTERNATIONAL JUDGES
Dr. Wolfgang Schober Austria
Ludmila Čižová Czechia
Zdena Razymová Czechia
František Zámola Czechia
Vyacheslav Vinogradov Czechia
István Huber Hungary
Viola Vargha Hungary
László Berkes Hungary
Zsuzsanna Messe Hungary
Andrew Michalak Poland
Jerzy Szymanski Poland
Tomasz Sniatala Poland
Grzegorz Kepa Poland
Peter Uricek Slovakia

COUNTRIES:
Austria
Bulgaria
Croatia
Czechia
Germany
Hungary
Ireland
Italy
Lithuania
Luxembourg
Poland
Russia – added May 23rd
Slovakia
Serbia
Slovenia
Spain
Sweden
United Kingdom – added May 23rd
Wysłana -
W Ostravie wystartuje aż 52 polskich zawodników!!!

Chyba najliczniej obsadzone zawody zagraniczne przez polskich kulturystów.
Nawet zawody w Pradze-Amateur Olymia nie miały takiej obsady.


Ale widzę parę kategorii,gdzie brak Polaków-

YOUNGER JUNOR MEN’S BODYBUILDING 16-18 YEARS, OPEN
Ondřej Šesták Czechia
Patrik Dzurilla Slovakia

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS UP TO 75 KG
Lukáš Rejholec Czechia

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS OVER 75 KG
Martin Adamus Czechia
Vladimír Částka Czechia
Petr Quis Czechia
Daniel Táborský Czechia
Marek Janidzar Slovakia
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź