sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

CZARNE PORZECZKI, CZERWONE CZEREŚNIE I ZIELONY GROSZEK

Wysłana -
27.6.2017

1. Martwy ciąg, klasyk
20 kg x 10
40 kg x 5
60 kg x 4
80 kg x 3
100 kg x 2
120 kg x 2
135 kg x 3
135 kg x 3

Dodałem 5 kg. Dziś energii za dużo nie miałem.

2. Fronty
40 kg x 5
60 kg x 2
75 kg x 2
75 kg x 2
75 kg x 2

Tu też 5 kg więcej.

3. Ława, skos
30 kg x 5
50 kg x 2
60 kg x 4
60 kg x 4

4. Wyciskanie zza karku
20 kg x 5
40 kg x 8
40 kg x 8

5. Wspięcia na podwyższenie, stojąc
40 kg x 10
80 kg x 8
90 kg x 12

6. Przyciąganie na wyciągu dolnym, siedząc
30 kg x 5
47,5 kg x 3
55 kg x 10
55 kg x 10
55 kg x 10

Tego ćwiczenia w tym roku jeszcze nie robiłem. Dla odmiany.

Dziś porobiłem trochę więcej serii. Być może jutro też zrobię trening.

Zmieniony przez - Kill-Bill w dniu 2017-06-27 15:32:40
Wysłana -
Szacunek za Hendrixa. Wszak wiadomo, że wielu wielkich muzyków jest i było, ale Hendrix był tylko jeden.
Wysłana -
ajazy
Szacunek za Hendrixa. Wszak wiadomo, że wielu wielkich muzyków jest i było, ale Hendrix był tylko jeden.

Dzięki. Muzycznie jestem starej daty. Hip hop nie dla mnie.
Wysłana -
Po wczorajszym treningu, to w sumie wszystkie mięśnie mnie bolą. Planuje kolejny trening w piątek, bo muszę uciekać do roboty teraz.

Na jednym obrazku jest pokazane, że miłość nie zna granic, a na drugim co robią wielkie chłopy z siłowni w chwilach wolnych od treningu. Rozumiem Panowie, że wy też zabawiacie się ze sobą? Ja jestem mały, więc wolę dziewczyny

Zmieniony przez - Kill-Bill w dniu 2017-06-28 15:23:08

Zmieniony przez - Kill-Bill w dniu 2017-06-28 15:23:29
Wysłana -
prowokujesz dokumentnie.
Wysłana -
Ani to śmieszne ani to poważne.
Wysłana -
Zachciało mi się wczoraj wielu serii na treningu, a dziś na noc do pracy idę. Masz babo placek. Niestety trochę odczuwam wczorajszy trening.

Coś ostatnio chodziło mi po głowie, żeby trochę pokombinować, ale widzę, że dla mojego zdrowia i samopoczucia lepiej pozostać przy tej jednej serii danego ćwiczenia, okazjonalnie zrobić drugą. FBW 15-10-5 jak znalazł. i młotkować kolejne treningi, a może i nawet przy moim beznadziejnym genie coś się uda wywalczyć. I tak nawet na tej małej objętości mogę stwierdzić, że teraz wyglądam duzo lepiej niż w poprzedniej dekadzie gdy ćwiczyłem dwa lata non stop. Teraz mam lepsze umięśnienie, niewątpliwie dlatego, że ćwiczę dany mięsień dużo częściej. Wtedy to był bro split.
Wysłana -
Kill-Bill
Zachciało mi się wczoraj wielu serii na treningu, a dziś na noc do pracy idę. Masz babo placek. Niestety trochę odczuwam wczorajszy trening.

Coś ostatnio chodziło mi po głowie, żeby trochę pokombinować, ale widzę, że dla mojego zdrowia i samopoczucia lepiej pozostać przy tej jednej serii danego ćwiczenia, okazjonalnie zrobić drugą. FBW 15-10-5 jak znalazł. i młotkować kolejne treningi, a może i nawet przy moim beznadziejnym genie coś się uda wywalczyć. I tak nawet na tej małej objętości mogę stwierdzić, że teraz wyglądam duzo lepiej niż w poprzedniej dekadzie gdy ćwiczyłem dwa lata non stop. Teraz mam lepsze umięśnienie, niewątpliwie dlatego, że ćwiczę dany mięsień dużo częściej. Wtedy to był bro split.

Moim skromnym zdaniem nie zmienia się tego co dobrze działa Jak widzisz, że dobrze treningi wchodzą, robią robotę i poprawiają to co chcesz to nic na razie nie kombinuj. Na kombinowanie przyjdzie pora
Strona 13 z 13
Dodaj odpowiedź