SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLowa UKŁADanka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
Mam prosto z Greckiej apteki (nie wszędzie jeszcze trzeba recepte)...

Deke (Organon Holandia) 5 ampułek 2ml/200mg, 3 ampułki 1ml/50mg

Do tego Clomid 24 tabletki po 50 mg, Nolvadex 60 tabletek po 10 mg, Proviron 40 tabletek po 25 mg...

Pewnie bez składu i ładu, nie znam się i stąd mój post.
Co można z tego ułożyć?

Wolałbym bez testosteronu, chociaż jeśli bez tego miałbym mieć "przykre" konsekwencje to jestem otwarty,
Chciałbym też coś z tych odblokujących srodków wziąć w czasie cyklu tak przezornie na jakieś gino lub coś w tym stylu.

Plus co mozna dorzucić by osłonić wątrobe? Suplementy, medykamenty... (przypuszczam że mam wrażliwą wątrobe, bolała mnie po kreatynie czy po kiepskim żarciu)



Cykl jest pierwszy, chciałbym żeby był raczej lekki i z dobrym zabezpieczeniem, trenuje raczej długo z tym że siłownia jest dodatakiem do sportu, waże około 70 kg. (105 kg. klatka) mam 21 lat (btw. do jakiego wieku stabilizuje się gospodarka hormonalna? z ciekawości bo cykl i tak wezme)
Fajnie żeby też nie był zbyt długi ten cykl.

Z góry dzieki za pomoc
(jak ktoś chce to odwdzięczyć się moge miejscem gdzie byłem na zakupach)
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
bardzo możliwe że masz dobry stuff,to bardzo ładnie.jednak FAKTEM jest że sprzedają w APTEKACH WAŁY.Szczególnie obcokrajowcom.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2273
No deka na pierwszy cykl to IMHO niezbyt....jak juz to dorzuć testa...Ale to już zapewne znawcy Ci napiszą co i jak... ;)

BTW: Tak wogóle to takich postów już cała masa była...Poszukaj dobrze, a znajdziesz wszystkie odpowiedzi

Zmieniony przez - SunBlind w dniu 2005-07-17 21:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
jak Cie po kreatynie wątroba bolała to daj se spokoj w ogole z cwiczeniami

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2273
Łeee, nie doczytałem tego...od kiedy to kreatyna ma jakiś związek z wątrobą??
Ja mam wątrobe bardzo słaba,w zwiazku z przebytymi chorobami - ale kreatynka wchodziła jak masełko...nic nie bolało, nic nie stukało....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Piszesz ze nie chcesz długiego cyklu - zmartwie cie deka zaczyna fajnie działać gdzieś po 4 tyg. stosowania a ewekty najwieksze w 6 tyg !!

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
No pewnie łatwo się domyśleć, że to co mi pisaliście nic nie wnosi do sprawy, nie chodziło mi o działanei kreatyny na wątrobe... a o cykl z dekadurobolinu....

Deka zła na pierwszy cykl... no ale to właśnie ją mam i ucieszyłbym się z jakiś konkretów...
...
Napisał(a)
Usunięty przez decadeuko za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
I tu sie mylisz, bo pierwsze co zrobiłem to wrzuciłem w wyszukiware, ale cieżko znależć cykl strikte dekowy, no i ja juz mam konkretny sok więc nie będe kupował, a chce podpasować to co mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
1-6 200mg deki
proviron przy słabym libido

odblok, NOLVA pierwszy dzien 3 potem tydzien po 2 i po jednym (30 tabsów) - 10 mg

Jakieś sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2273
Jeśli masz problemy z wątrobą łykaj sobie Hepatil, albo Essentiale....Pomagają regenerować wątrobe...a kox to kox zawsze coś na watrobe idzie...Na ulotce bedziesz mial napisane jak brać...Hepatil o ile dobrze pamietam 3 x 1 tabeltke na dzien, a Essentiale 1 tabletke. Ponoć essentiale jest lepsze... Koszt Hepatilu koło 13zł, Essentiale koło 30...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Nawet nie czytam tego postu...

Tyy no - "chciałbym żeby był raczej lekki" - nie rozumiem takich pojęc - weź sie szefie za dobrą diete bym powiedział ale potraktujesz to jako frazes... wogóle zmien dział bo to nie czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doskonały koks?

Następny temat

TROCHE DZIWNE PYTANIE :P

Wiecej