SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL REDUKCYJNY PRZED SEZONEM STARTOWYM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
Wiek: 22 lata
Waga: 91kg
Wzrost: 173cm
Obwód ramienia: 44,5cm
Obwód klatki: 122cm
Obwód uda: 67,5cm
Obwód talii: 78cm
Staż na siłowni: 7 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): Rotacja węglami
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: Parę: (masa)deka-meta-cypio / (redu) wino-prop-master
Opisz swój plan treningowy: Klasyczny split
Cel cyklu: brutalna masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: Wino+Master+Prop (będzie 2 miesięczy)
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): 12
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): Ekto
Stan zdrowia: Dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: Do łysienia nie ale do porostu dość (plecy, barki, ręce)
PPM (podstawowa przemiana materii): 1848
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): Nie maxuję (trenuję dla sylwetki)




Siema !

Sprawa jest taka, że jestem na środkach masowych już 3 miesiąc:
1-5 meta 30mg ed
1-12 lub 16 (do końca masy) deka 400mg e3d
1-8 susta 250mg e3d
8-12 lub 16 (do końca masy) susta 375mg e3d
HCG 5000iu co 5 tygodni (poleciało już 10000iu)

Planuję pociągnąć ją do początku lub końca maja i pytanie jest takie co dalej ? Mostek / odblok / czy zmieniamy środki na redukcyjne i ciągniemy redukcję.

Pierwsza sprawa, jestem zawodnikiem i szykuję się do sezonu jesienno / zimowego. Pierwszy start wrzesień, ostatni grudzień
Więc jak zacznę się przygotowywać na początku maja to mamy 4 miesiące na przygotowanie się do pierwszego wyjścia na scenę także nie ma presji bo mój organizm pozwala mi zrobić formę na spokojnie w 3 miesiące.
Mam wrażenie, że najlepszą opcją będzie wlecenie na zmianę środków i ciągnięcie tego do końca roku a po sezonie startowym solidny odblok.

Druga sprawa, poprzedni sezon startowy przygotowując się do startów leciałem na:
Winko 40mg ed
Master 100mg eod
Prop 100mg eod

Taki zestaw dawał medale, ale w tym roku chcę sylwetkę wprowadzić w jeszcze lepszy wymiar.
Zastanawiałem się nad takimi środkami jak: trec ace / winko / prop / master lub primo / oxa - nie mówię, że wszystko na raz lecz jakiś fajny cyklik z tego co wymieniłem (budżet ok. 2k), jak macie jakieś Swoje propozycję to też piszcie !

Czekam na fajne i ciekawe propozycje w tych dwóch sprawach !

Piona bracia !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
Siemano !

Od maja planuję wlecieć na środki redukcyjne (planowane zawody we wrześniu) jest 4 miesiące do wyjścia na scenę. Posiadam pod ręką propa / winko oral / mastera. Teraz zastanawiam się nad dawkami i czy od maja zacząc wszystkie 3 środki czy np. wystartować z propem i masterem a winko włączyć miesiąc później.

Jak proponujecie to połączyć i w jakich dawkach ?

Piona !


Zmieniony przez - Hitlarion w dniu 2017-04-19 12:25:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
prop/tren a/master a i t3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
Dzięki lodzianin za propozycję ! Ktoś jeszcze coś nawinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
tren +oxa lub winko +prop + t3 na końcu master wysoko prop średnio.

Czy zamierzasz korzystać z peptydów?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Jesteś zawodnikiem zdobywającym medale i pytasz o takie rzeczy na forum ? Już lepiej zagadaj z czynnymi zawodnikami , którzy maja doświadczenie


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2017-03-29 17:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
Nie peptydy wydaje mi się zbędne. Generalnie chcę aby forma w tym roku była bardziej docięta niż w zeszłym na: propie / masterze / winie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
wnc1964
Tren ace + oxa taki zestaw będzie wystarczający pod zawody ? Jakiś teść do tego albo wino zbędne ? Dodam, że jeszcze nigdy nie brałem trena..



Zmieniony przez - Hitlarion w dniu 2017-03-30 13:27:24

Zmieniony przez - Hitlarion w dniu 2017-03-31 01:02:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
Dawać jakieś inne propozycję :) Nie wiem czy wskoczę na tren bo ostatnio na treningach mam arytmię przynajmniej tak mi się wydaje bo serce przez parę minut wali jak złe i wraca do normy. Trena nigdy nie brałem a jest k**ewsko mocny i dlatego mam obawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wymieniono juz srodki jakie sa potrzebne, nawet wiecej niz trzeba
tren jest tak mocny jak duza jest dawka, aczkolwiek nie namawiam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
No dobra powiedzmy, że wskoczę na trena i oxe teraz jakie dawki i jak długo brać (do pierwszego startu będzie 4 miesiące a koniec startów w grudniu) teraz ja to rozplanować bo nie sądzę żeby ciągnąc te środki przed 8 miesięcy ! Jak to rozplanować ?


Zmieniony przez - Hitlarion w dniu 2017-04-01 23:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wszystko zależy od tolerancji organizmu sama reakcja ,na tren to jedna niewiadoma , jedni lecą na lajcie kilka miesięcy innii rezygnują po kilku tygodniach, podobnie z dawkami , bierzesz dawki jakie toleruje twój organizm.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka plus teść. Pierwszy raz

Następny temat

Oxandrolone..Problemy z Wydalaniem

WHEY premium