SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

CYKL NA DNP.

Wysłana -
Ktorys z kolei cykl, pierwszy raz DNP. Aktualnie
koncowka redukcji gdzie najmocniejsza rzecza byla efka. Takze od jakiegos czasu off. Jakies tam sarmy w tle ale bez szalu.
Przede wszystkim chcialbym sie dociac ile sie da dlatego DNP i potem dorzucic troche kcal i skonczyc w miare sucho. Zeby nie zaczynac wszystkiego naraz i jakos to podzielic najpierw DNP przez 3 tygodnie razem z t3 i potem po kolei test,tren i wino.

Pytania
1. Jak dlugo t3 i w jakiej dawce dokladnie
2. Krotkie vs dlugie estry jak by to moglo wygladac w obu przypadkach, ew myslalem na mixem typu One Rip (65mg trenA,65mg masterP, 70mg prop)
3. Generalnie w tym okresie chcialbym szczegolnie popracowac nad barkami i bokiem klatki czyli miesniem mniejszym. Wiec te dwie partie beda robione 2xweek. Mysle zeby bez jakis wiekszych kombinacji wrocic do klasycznego splita z duza intensywnoscia. Moze jakies propozycje ktos by mial wszystko chetnie rozwaze.

Generalnie chyba tyle.

Wstepnie myslalem tak:
1-3 DNP 250mg ed i ew 6-9 jezeli stwierdze zeby jeszcze zjechac z bf
1-6 t3 25-50mg
2-16 test cypio 400/500mg week
2-12 tren ile tego trenu drugi raz kontakt
10-17 wino 40mg ed

jak mi sie cos przypomni to bede pisal, lece na trening.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
tyle na forum to chyba wiesz ze ankieta obowiązkowa
Wysłana -
Kur wpisywalem ankietę nie wiem czemu jej nie wrzucilo
Wysłana -
Wrzuć ankietę to pomyślimy.
Wysłana -
2. WAGA:90 
3. WZROST: 185
4. WYMIARY: 
-biceps: 44
-klatka: 111
-udo: 64
-talia: 64
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9
6. DIETA: 
-białko: 45%
-węglowodany: 25%
-tłuszcz: 30%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Generalnie wszystkie podstawy były. Test,meta,wino,np P, i raz tren.
8. TRENING: teraz jade tym od 4tyg i kolejne 5 http://www.body-factory.pl/showthread.php?20023-SKILL-CIRCUIT-METHOD-z-Thibarmy-autor-Christian-Thibaudeau-tłumaczenie-opracowanie
9. CEL CYKLU: dociac co się da i powoli się budowac
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: dłuższa przerwa
11. POZIOM BF%: napewno pow. 14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2000
16. WYNIKI SIŁOWE: 
Nieistotne robię różowymi hantlami
Wysłana -
Na DNP chcesz recomp zrobić, tak wynika z ankiety ?
Wysłana -
dnp ok
t3 dał bym 50 od początku i po kilku dniach zrobił badanie ft3 i sprawdził jak wypadną wyniki i wtedy ustali się czy zostać na tej dawce czy podbijać wyżej
jaki tren planujesz ???
Wysłana -
Enan albo Ace, właśnie nie wiem czy długie estry czy krótkie lepiej w moim przypadku. Tzn wydaje mi się że lepiej krótkie ale jestem w stanie robić iniekcje max 2x w tygodniu dlaczego nie będę tłumaczył wynika to z sytuacji życiowej.

Zmieniony przez - Tukoz w dniu 2018-05-17 21:03:38
Wysłana -
to daj enan lub tri tren i wtedy 500 testa do tego i bijesz np. poniedziałek i czwartek 250 testa/200 trenu
Wysłana -
Jakby to tygodniowo mogło wyglądać od razu zacząć wszystko razem, plus wino oczywiście. A może opcja one rip czyli master prop i tren w jednej butli?
Wysłana -
wino bym odpuścił bo lipidy zatyrasz
one rip jest fajny jak ci pasują proporcje
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź