SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL Masowy [ cos nie tak ]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Witam wszystkich !


otóz mam problem z odzywkami. ale moze jakis wstęp co i jak . Poszedłem do sklepu z odzywkami i tam koles mi doradził powiedział ze na tym szybko zrobie mase. tez nie byłem przekonany do firmy Aminnostar ale jednak kupiłem te odzywki :

NITRO GNR 7kg. - gainer
AMINOSTAR SWEET WHEY 3 kg - białko
Aminnostar Creatine Monohydrate + witamina B6 500g - kreatyna

po pierwszym tygodniu na tym cyklu przybyło mi 4 kg masy. z czego jak najbardzie byłem zadowolony. :) a po drugim nic nie przytyłem. nie wiem co jest nie tak. moze rozpiszecie mi to tak jak powinienem to brac ??

DT.
3x 30g białko 3x 100g gainer 2x 5g kreatyna

DNT.
3x 30g białko 3x 50g gainer 2 x 5g kreatyna

z góry dzięki za odp.
Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
co do kreatyny ok ale ta druga porcja w nietreningowy nie konieczna, co do sweet whey poczytaj skład tego, wcisnał ci szmelc i tyle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dietę masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wypełnij ankietę działu:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie chce Cie w zaden sposob demotywowac, ale nie bardzo masz powody do zadowolenia, bo od ilosci cukrow jakie przyjales z tych odzywek po prostu utyles i podlalo Cie woda. Miesnia w tym niewiele, przybranie 4kg czystej masy w miesiac jest nawet malo prawdopodobne. Strasznie duzo tego prochu bierzesz, to ma byc ewentualny dodatek do diety, a nie jej ekwiwalent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Wow, A wiesz co to dieta, bilans kaloryczny? Od prochu nie urośniesz gwarantuje Ci to ja, jak i większość forum ... Idź do działu odżywianie ułóż dietę z dodatnim bilansem kalorycznym jak i dobrym rozkładem markoskładników i wtedy możemy rozmawiać o suplementach, ale też nie od razu tylko po jakimś czasie. Obecnie faszerujesz się strasznym gównem jednym słowem ;)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kocham to. 4kg w jeden tydzień, w drugi nic. Niebywałe.
Zastanawiam się czy niektórym zależy tylko na kilogramach czy na mięśniach. Bo 4kg w tydzień niewiele ma wspólnego z czystą masą mięśniową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Ch.uja się znacie.

"chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !ogromnym jak zwierz!kto nie ma masy jest nikim!chudzi moga isc na ryby !najwazniejsza jest wilkosc!jak jestes wielki rzadziszwchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !MASA TO PODSTAWA!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA! I TAKA JEST PRAWDA! JA PRZY******... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!"


***

A na serio - gratuluję autorowi naiwności.

I zapraszam do jedzenia.

PS. jak napisano wyżej, 4 kg to się pracuje parę miesięcy.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
16 lat
63 kg / 173 cm
12 miesiecy
masa
tak : Olimp CmC 1250 mg

Co do diety to staram sie bardzo dobrze odzywiac..
mam diete ułozona tyle ze nie korzystam z niej w 100 % poniewaz nie mam takiej mozliwosci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Więc przy choćby bardzo podstawowym władaniu wiedzą na temat dietetyki, powinieneś wiedzieć do czego służy gainer, jak również iż sweet whey to nie typowa odżywka białkowa, natomiast to w co przybrałeś na wadze nie jest niczym prawdziwie wartościowym...

Dieta niestety prawdopodobnie kuleje i to mocno - jeżeli nie widać żadnych postępów.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
nie mowie ze nie widac. bo widac te 4 kg wiecej .ja chciałby, sie dowiedziec dlaczego w jeden tydzien przybrałem 4 kg a w drugi ani grama wiecej ?? jak to wgl mozliwe ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na sprzedaż w siłowni.

Następny temat

SUPLE 2 cykl

WHEY premium