SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CWICZENIA Z NATALIA GACKA DLA KOBIET

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 592 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
Witam serdecznie!

Za posrednictwem firmy HI TEC mialam mozliwosc nagrania razem z LOOK tv podstawowych cwiczen silowych, modelujacych kobieca sylwetke.
W tym dziale prosze pytac o wszystko, co dotyczy treningow, diety i suplementacji szczegolnie dla KOBIET POCZATKUJACYCH.

PROSZE SIE NIE KREPOWAC I PISAC.

pozdrawiam.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mysle ze warto drogie panie skorzystac z pomocy naszej kolezanki Natalii ... jak widac na zdjeicach i filmiku wie co robi i ktora z pan nie chcialaby miec takie wysportowanej sylwetki...

wiec warto korzystac z podpowiedzi mistrzyni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to może ja będę pierwsza

aczkolwiek nie należę do początkujących no i w sumie moje cele też troszkę odbiegają od większości kobiet na forum,czyli bardziej moim priorytetem jest siła niż sylwetka
Ale jeśli chodzi o sylwetkę to moją zmorą są ramiona a wprost powiedziawszy ulane łapki,które nawet po redukcji minimalnie spadają
Wszelkie superserie,serie łączone nie pomagały i w sumie nie wiem,co mogłoby je ruszyć
Tylko druga sprawa też zbytnio nie mogę ich katować,żeby nie miało to negatywnego wpływu na siłę w bojach,ale przyznam szczerze,że takie łapki nie wyglądają estetycznie

Druga sprawa...jakie ćwiczenia na barki najlepiej na Ciebie działają? czy są to składanki czy oddzielnie brane ćwiczenia? co najbardziej pobudza bodźce? pytam,bo barki też są moją zmorą a konkretnie ich brak więc zawsze jakieś informacje być może jakieś nowości się przydadzą


ale się rozpisałam


Pozdrawiam



P.S mam nadzieję,że nie jest zbyt chaotycznie napisane,bo czasami mam tendencje do chaotycznego pisania jeśli tak to sorry

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-11-23 23:15:14

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
witam ponownie Natalia
fajnie, że chcesz sie dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z kobietkami

podłączam sie do pytania Veny o barki.

czytałam u Ciebie, że codziennie rano kręcisz aero - ile czasowo Ci tego wychodzi? chodzi mi - 20/30/40/60 minut? robisz to na siłowni czy w terenie?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Witam, jestem poczatkującą kobitką na silowni, czy mogłaby Pani polecic mi jakis plan treningowy na redukcje - szczegolnie zalezy mi na brzuszku i plecach :) byłabym ogromnie wdzieczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 592 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
witaj:):)
wszystko rozumiem nie martw sie:)
barki, ramiona- to zmora prawie kazdej kobiety. albo mamy chudziutkie raczki albo ulane lapy, mimo tego,ze cwiczymy. Przede wszystkm nalezy spojrzec na nasza diete... Nie napisalas nic o niej, wiec sadze,ze spozywasz posilki jak kazdy przecietny czlowiek. A niestety dieta tez jest wazna.
Wykonuje cwiczenia izolowane,ewentualnie jedno laczone.
moj trening:
1)wznosy ramion hantlami bokiem stojac 4x15
2)wznosy ramion hantlami przodem stojac 3x15
3)wyciskanie ramion hantlami w gore siedzac 3x15
4)wznosy hantli bokiem lezac na lawce skosnej na brzuchu /sznurkami przy wyciagu pinowym3x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 592 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
LADY M

codziennie krece aeroby na bezni/rowerze/orbitreku 60 min albo interwaly 30 minutowej ( 2min bieg-2min marsz)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 592 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
DAISY87
Chetnie Tobie pomoge, jednak musze wiedziec ile razy planujesz trenowac w tygodniu i mniej wiecej jak wyglada Twoja silownia na ktora chodzisz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Jest Pani moim wybawieniem :) Na silownie chodze codziennie od poniedzialku do soboty a czasami i wpadam w niedziele :) Co do wyposazenia to jest tam wsumie wszystko, jest to bardzo dobrze wyposazona silownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 592 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
dobrze, to juz cos nakreslilo sie:)
czy mialas rozpisany trening przez kogos wczesniej? jezeli tak, to porsze napisz, jezeli nie to mniej wiecej zobrazuj mi jak cwiczylas
ile czasu spedzalas na silowni, czy wykonujesz cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
NIestety nigdy nie miałam żadnego planu :/, na silowni spedzam ok 2 godzin, aeroby: orb.20-30 minut, bieżnia 20 minut i rower 20-30 minut. Nastepnie robie trening siłowy i ten trening wyglada niestety chaotycznie-bez składu :/ tzn robie co popadnie :/ dlatego potrzebuje pomocy bo jest to troche bezsensu :/ bo zapał jest ale jak nie widac za bardzo efektów to troche sie zniechecam i rozmyslam codziennie co "by tu zrobic:/", aaaaa niestety mam problem z kolanami i musze je oszczedzac bo ilez mozna przeciwbolowych tabletek brac :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak-Atleta Fabian Buchert MISTRZ SWIATA

Następny temat

Plutonium w redukcji i rzezbie

WHEY premium