SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRO COP - stójkowicz czy gentelman ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
Cześć,

oglądałem kilka walk Cro Copa i widziałem, że gdy rzucił przeciwnika na matę i mógł go wykończyć, to kazał mu wstawać. Przecież nawet gdyby był stójkowiczem i preferował taką walkę, to miał super możliwości by właśnie w parterze dokończyć już ZAMROCZONYCH przeciwników; wązne właśnie, ze byli oni zamroczeni.
Wyjeąnijcie mi, prosze, dlaczego tak działał ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Crocop nie wykończył Herring'a bo ten był zamroczony tylko raczej dlatego, że miał już dosyć pozwalać mu wstawać

No moze nie mozna tego nazwac zamroczeniem.To byl piekielnie silny kop na watrobe,ktorym przeciez CC zlamal mu zebro to po pierwsze,a po drugie nie wiem czy wiesz ale jak dostajesz mocnego kopa na watrobe to jest taki bol,ktory przeszywa cale cialo i nie jestes w stanie nic zrobic(jak np magomedov),dlatego Herring padl jak kloda i nawet nie byl w stanie sie bronic.CC juz wtedy wiedzial ze moze go skonczyc i tak zrobil,a nie dlatego ze mial dosyc pozwalac mu wstawac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Z bardzo prostej przyczyny.Czuje się pewnie w stójce.Obawia się parteru.A skoro ktoś raz spadł na glebę to następnym razem mógłby go posłać na dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
może akurat bolały go korzonki i ciężko było mu sie schylać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
"że gdy rzucił przeciwnika na matę i mógł go wykończyć, to kazał mu wstawać"

Nie wydaje mi sie zebys do konca mial racje,przeciez jesli tylko ktos byl zamroczony i padal na ziemie to Crocop odrazu doskakiwal do niego i go konczyl.przyklady:herring,Alex,nawet Igor ,Oyama,Waterman.Ja bym nawet stwierdzil,ze nie jest Gentelmanem bo dobija czesto juz przeciwnikow ktorzy sa bez stanu,jak wlasnie Igora,czy Carasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Boi sie parteru dowiadczony parterowie moze z gardy obalic nawet stojacego przeciwnika,wciagnac go w garde i tam juz cos szuru buru.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
Dzieki za odpowiedznie; Zbiger, a pisząc: "nie jest Gentelmanem bo dobija czesto juz przeciwnikow ktorzy sa bez STANU,jak wlasnie Igora,czy Carasa", co miałeś na myśli pisząc "stan" ?

No właśnie i czy w walkach w takich jakich bierze udział Cro cop jest cos takiego jak pojęcie "gentelmena" ? Ew. kto nim był i w czym się takie zachowanie przejawia ?

Zobaczyłem, że nie mają ochraniaczy na jajca i czy przypadkiem czasem tak nie bywa, że faulują jakoś tam ? Oczywiście mogą się spodziewać takiego samego odwetu, ale gdy są w desperacji, to może niekiedy wala tam w parterze czy zwarciu .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
Ostatnia walka z Fedorem pokazała, że czasem role się odwracają, i Cro-Cop po raz pierwszy chyba wolał leżeć niż stać No i ta próba trójkąta...Toż to wytrawny grapler by się nie powstydził

A co do pytania CIULIKA powyżej:w czasie walki bycie dżentelmenem w praktyce sprowadza się po prostu do niefaulowania.Trudno wymagać od przeciwników żeby pytali:"czy mogę Cię kopnąc pietą w twarz?" albo "oj najmocniej przepraszam że panu się teraz ręka zgina w drugą strone, to było niechcący". A przed walka i po można po prostu nie robić z siebie buraka,okazać szacunek dla przeciwnika, €scisnąc dłoń przed pierwszym ciosem, a po walce podejśc do przeciwnego narożnika,podziękować trenerom i całej przeciwnej ekipie(nie wiem czy za bardzo nie uproszczę,ale wydaje mi się że skosy są tutaj dobrym przykładem, a jako anty wzór do naśladowania dałbym Ortiza, który pokazuje f***a Shemrockom,Ryana Gracie, któremu testo zmienił światopogląd,Tank który sam o sobie mówi że uwielbia bić się w barach i nikogo nie szanuje).
Cios w nabiał jest często karany żółtą kartką więc celowo raczej tego nie robią. Czasem się zdarza, wtedy sędzia daje parę chwil na odetchnięcie poszkodowanego.Ale wiesz, ci którzy wychodzą na ring to "faceci z jajami", coś w tym powiedzonku musi być

Zmieniony przez - pugu w dniu 2005-09-08 12:35:51

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
nie schodzi bo wielu jest takich jak np noguera którzy dają się specjalnie przewrócić, gdyż preferują parter, w którym mirko zbyt boski nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Dobija jak może, gdy sytuacja niepewna woli poczekać i jeszcze "klepać" w stójce (np. herringa, dopiero po strzale na wątrobę "doleciał" z ciosami)

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
Dzięki za odpowiedzi :).

Mnie zastanawia cały czas ten "stan", cóż to jest.
Także to, że jesli jest to sport super kontuzjogenny, kopniecia w twarz, z kolanka, z piety, to dlaczego jak się przyglądałem na twarze zawodników, to nie widziałem zkaz, połamanych nosów i innych defektów .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hero's GP results

Następny temat

mam muzyke z wejscia arony

Wiecej