SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO TO???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
witam
dzis w noc opbudziałm sie z dzwinym uczuciem ..otoz czułam sie tak jakbym połkneła jakiegos tabsa ktory stałby mi w przełyku na wysokosci tak hmmklatki piersiowej ciut moze wyzej..wypiłam nie wiem ile wody i nic nadal sie tak czuje...w dodatku jak pije to tez boli...yyy co to?
z gory dzieki

*************************************************
"we gotta make a change it's time for us as a people to start making some changes lets change the way we eat lets change the way we live lets change the way we treat each other see our old way wasn't working so it's on us to do what we gotta do to survive..."2 PAC AMARU SHAKUR
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
moze cos połknełas prze sen i ci podrazniło przełyk,
czytałem gdzies ze podczas całego czasu w jakim spimy połykamy kilka insektów nawet o tym nie wiedząc (czy cos takiego) wiec moze upolowałs jakiegoś?

Pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
ogladalas film "obcy" ??

"doradca w combat/samoobrona"


trust no one

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
nie no githehhe jak dla mnie rewelacja

*************************************************
"we gotta make a change it's time for us as a people to start making some changes lets change the way we eat lets change the way we live lets change the way we treat each other see our old way wasn't working so it's on us to do what we gotta do to survive..."2 PAC AMARU SHAKUR
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
mysle,ze mozesz sie wkrecac,ze boli itd,tak zwana hipohondria
jak naprawde nie przejdzie przez 2 dni idz do lekarza

"Pozwol mi zwyciezyc,a jesli nie zdolam,pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Reggie hheheh aj low ju

*************************************************
"we gotta make a change it's time for us as a people to start making some changes lets change the way we eat lets change the way we live lets change the way we treat each other see our old way wasn't working so it's on us to do what we gotta do to survive..."2 PAC AMARU SHAKUR
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
aj dont knol if aj low ju,bat ju'r fajn enilej

"Pozwol mi zwyciezyc,a jesli nie zdolam,pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze poprostu - troche jakaś infekcja i ci migdałek językowy zawadza - albo cos w ukladzie oddechowym
....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Boofi ale ja nie mam chyba migdała na wysokosciramoin bo w linii prostej to tak jest umiejscowione...nawe troszke nizej prawie centralnie miedzy piersiami....

a ja sie i tak nie poddam
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a jak miedzy piersiami to co innego.... to znaczy tez masz tam cos do mgdałów podobnego - tylko mniejszego i rozsianego...
bo ogólnie nad klatką piersoiwą mamy szyję...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
no tez ja tam mam jak sie dobrze przygladam

a ja sie i tak nie poddam
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oj jak boli!!!!!!!! PILNE!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Co to jest????

WHEY premium