SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO TO JEST STROMBA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CO TO JEST STROMBA I JAKIE MA DZIAŁANIE OCZYWIŚCIE UBOCZNE TEŻ?



POZDRAWIAM

CARMAZYN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Stromba to steryd bardzo lubiany przez osoby stosujące doping.

Pierwsze dobre rezultaty można osiągnąc już po stosowianiu dawki 50mg/tydzień. Cżesto stosowany przed zawodami kulturystycznym ( wraz z nisko kaloryczną dietą) powoduje on wysoką jakoś mieśni i ich uwidocznienie. Ogólnie rzecz biorąc przyśpiesza proces syntezy białka w organizmie, ma bardzo małe działanie androgenne. Powoduje duże przyrosty siły i w niewielkim stopniu masy. Można go spotkać w zastrzykach jak i w tabletkach.

Efekty uboczne u mężczyzn to głównie niski głos, u kobiet nadmierny przyrost tkanki mięsniowej i tłuszczowej. Bardzo negatywnie pływa na krew a konkretnie na jej wartość.


Blokowanie układu HPTA: niskie
Odblokowanie: 12h po ostatniej tabletce i 48h po ostatniej injekcji





Zmieniony przez - godav w dniu 2017-12-05 21:11:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Stromba ,to inaczej Winstrol.Jest to steryd anaboliczny aplikowany w roztworze wodnym.
1 amp. zawiera 50mg czynnego środka.
Jeśli chodzi o efekty uboczne ,to takie same jak przy pozostałych sterydach ,tylko dużo łagodniejsze.Jeśli chodzi o wyniki ,to jest on dobrym środkiem o duzej zawartości komponentów anabolicznych ,stąd nie mozna od niego oczekiwać jakichś super spektakularnych wyników w krótkim czasie, za to jest bardzo dobry przy stopniowym budowaniu czystej masy mięśniowej.
Najczęściej nie podaje sie go samego ,tylko łączy z innymi środkami o bardziej androgennym charakterze.

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Nie jestem na 100 % pewny , ale STROMBA , która jest sprzedawana w Polsce to na 100 % podróba .

Pozdrawiam , Detektyw .

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Niekoniecznie , podrabiane sa tabletki
5mg ale tabletki 2mg mozna dostac

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
ale jaja

aptekarz

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Co przez to rozumiesz King?
Moze wiesz o czymś o czym my nie wiemy? :)

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stromba to po prostu Winstrol w tabletkach...

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak byłem młodszy to myślałem ze chodzi o specyfik uzyskiwany "z trąby" .To śmieszne ale tak było.powaga.hhhmmm...tylko z czyjej trąby-słoniowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 464
Nie widziałem Stromby w ampułkach za to w 5 mg tabletkach owszem.
A poza tym szczegółem zgadzam się z kolegami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Mulat ,stromba w 5mg ampułkach???
Przecież ,to na 200% podróba.
Ale to tylko mała dygresja.

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 464
Seba w tabletkach nie ampułkach.
I właśnie z powodu tych 5 mg jest najczęściej podrabiana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poszukiwania...

Następny temat

metanabol

WHEY premium