SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO SĄDZICIE O TYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KLATKA
-wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4x810powtórzeń
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej4x8-10 powtórzeń
-rozpiętki na ławce 4x8-10 powtórzen
BICEPS
-uginanie przedramion ze sztangielikami na modlitewniku 2x8-10 powtórzeń
-uginanie przedramion ze sztangielka w opadzie tułowia 2x8-10 powtórzeń
-uginanie ramion ze sztanga 2x8-10 powtórzeń
BRZUCH--według własnego uznania

ŚRODA

BARKI
-unoszenie ramion ze sztangielikami bokiem 3x8-10 powtórzeń
-unoszenie ramion ze sztangielikami w opadzie tułowia 3x8-10 powtórzeń
-wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc 4x8-10 powtórzeń

TRICEPS
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej w wąskim uchwycie3x8-10 powtórzeń
-francuskie wyciskanie sztangi siedzac 3x8-10 powtórzeń

BRZUCH-według własnego uznania

PIĄTEK
GRZBIET
-wiosłowanie ze sztangą w opadzie tułowia 3x8-10 powtórzeń
-wioslowanie sztangielka w opadzie tulowia 3x 8-10 powtorzen
-ściaganie drązka do klatki piersiowej 3x8-10 powtórzeń
-ściąganie drążka do klatki podchwytem wasko 5x8-10 powtórzeń
We wtorek robie nogi!!!!11Co sądzicie o tym treningu.Ćwiczę już tak od 1,5 miesiąca jestem początkujący.Może być oc??????????Proszę o opinie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
pon ,wt, sr - 6 grup- w tym nogi klata barki-duze grupy...za malo chyba czasu na odpoczynek...

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o jaśniejsza wypowiedż.Mam pytanie jak wygląda wiosłowanie ze sztanga w opadzie tułowiai wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia.Watlasie nie ma tego jest tylko pokazane wiosłowanie na ławce poziomej.Chciałbym to widzieć na obrazku.Prosze o pomoć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
wrzuć triceps do grzbietu ,a nogi z barkami i bedziesz miał 3 dniowy trening ,cwiczenia masz tutaj nr 6 ,22 i 36
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=33399

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199


.

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199


.

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilop masz u mnie soga.Mam jeszzce jedno pytanie,jesli nogi wrzucę do barków ,mój plan dla początkijące go jest dobry jak myślisz,ćwiczę już 1,5 miesiaca????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
nogi jak najbardziej z barkami mogą być tylko ja bym je dał najpierw
co do planu , powiem szczerze jesli cwiczysz dopiero 1,5 miesiaca to ja bym na początek 3x w tyg wszystkie grupy na jednym treningu srednio po 2 cwiczenia na grupe po 2serie, pozwoli to na proporcjonalną rozbudowę i przygotowanie do dalszych cykli , konkretny planik moge dopiero jutro podrzucic bo dzisiaj powoli kończe , polecam też zajrzec do posta trening ACT dla początkujących

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilop rozumiem to jest zły trening dla mnie ten co ci napisałem,dlaczegojest zły,jedni mówią że dobry,a drudzy że zły np??Masiashi polecił mi ten trening co ja mam zrobić,powiem szczerze że sam już nie wiem co mam wybrać.Zostane chyba przy tym,jak myslisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki to mój kumpel jest jogobella ja jestem fafik,ico Kilop co o tym sądzisz moge zostac przy tym moim treningu czy nie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilop możesz mi podrzucić ten trening.byłbym ci bardzo wdzięczny,aha mam pytanie a jeśli bedę ćwiczył 3 razy w tydogniu poszczególne częsci ciała,to rozumiem nie dla mnie tak???????Powinienem robic wszystkie częsci ciała na treningu ok rozumiem!!!!Pomóz mi plissssssssssss
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serie?

Następny temat

początkujący tłuścioch

Wiecej