SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO SĄDZICIE O NOSZENIU JAPONEK PRZEZ MEZCZYZN

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
TO WBREW POZOROM BŁACHE PYTANIE ALE CIEKAWI MNIE JAKIE JEST WASZE STANOWISKO NA TEMAT JAPONEK U MEZCZYZN BO SPOTKALEM SIE Z OKRESLENIEM ZE SA ZNIEWIESCIALE JAK I ZE STANOWISKIEM ZE SĄ FAJNE

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
eeeee, ja ostatnio widzialam fajnego kolesia ktory mial japonki i jakos mu nic nie ubyło. Wszystko zalezy od ogolnego stroju, od tego jak sie sam facet prezentuje i jakie sa oczywiscie te japonki. tamtemu akurat wszystko pasowalo choc kiedys widzialam innego kolesia ktoremu akurat wg mnie te japonki nie pasowaly
tu jest duzo "zalezy"

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
jeszcze w zeszłym sezonie jakoś dziwnie patrzylam na faceta w japonkach, teraz wręcz przeciwnie. Bardzo mi się podobają, oczywiscie jeśli pasują do stroju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Ja bym nie ubrał, ale to jest moje zdanie...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
j/w

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298
j/w

________ ...:FC Chelsea:... ________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Moim zdaniem pasuja.

Oczywiscie to zalezy tez od tez stroju, stylu, itd., no ale tak jest w sumie z kazda czescia ubioru, nie tylko obuwiem.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704


ja od zawsze chodze w japonkach

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704


.

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
źle sie w tym czuje i nie podoba mi sie to.Ale jak kto woli

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704


te powyżej tosa dokładnie MOJE a te z tego postu to podobne - tylko ja mam czarnoczerwone paski

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobieca budowa u faceta -czy mozna cos z tym zrobic?

Następny temat

Ukąszenia, użądlenia, pogryzienia

WHEY premium