SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO DALEJ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
witam wszystkich forumowiczów:)!
jestem w trakcie przerwy po cyklu mono+cp i chce sie zaopatrzyc na nastepny cykl co doradzicie?? :
universal storm?
olimp masacra?
universal animal?
olimp dominator?
lub moze jakie inne propozycje???
konkretnie chodzi mi o jakas kreatyne lub stack kreatynowy wiadomo mocniejsze niż mono+cp
z gory dzieki za pomoc!

=> FoX <=

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale w czym problem- masz cp i mono, nie trzeba już nic dorzucać.

jak masz wiekszy zapas to poprostu pozostaw sobie na drugi cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
wypelnij ankiete dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
daj ankiete kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek : 18
3) waga/wzrost : 76kg/181cm
4) staż treningowy: rok z małymi przerwami
5) cel cyklu : masa
6) stosowane już wcześniej suplementy : mono+cp,hmb,bcaa
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny : przerwa po cyklu (tydzien)
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl : nieokreslone,ale nie zeby kosmos xD
12) uwagi i sugestie

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
nic nie wspomniales o diecie, jesli jest to polecam np hp+mono, lub jesli masz wiecej funduszy to jakis booster no np xplode+stack, oprocz tego bialko/gainer do uzupelnienia brakow w diecie. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
napisz jeszcze czego dokladnie oczekujesz od cyklu[ogolnych efektów, czy tego plus dobre pobudzenie, pompa, stymulacja treningowa]?
i jak dlugo mialby trwac cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
oczekiwalbym pobudzenia,siły,pompy,a ogolnie przybrania masy miesniowej

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
a co do trwania cyklu to mysle ze jest to uzaleznione od ceny odzywek i od tego co mi doradzicie:)

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
b. dobre ogole efekty dają np. takie staki jak np.; green magnitude, crevolution- nie będe daklej wymienial bo akurat z takich nie za bardzo urozmaiconych skladowo te na mnie najlepiej działały... i wlaściwie mozna by na tym poprzestać

jednakże b. dobre przedtreningowce; KO, massacra, no shotgun, no xplode itd...

można to dodać, jednakże ilość kreatyny w tych c wymienilem jest skrajnie różna- trzeb awięc wszystko dopasowywać indywidualnie.

np. massacra może starczyc juz jedna porcja jako calość dziennej suplementacji, a no xplode dla przykładu ma śladowe ilości kreatyny więc trzeba dawać jeszcze nawet dwie dawki jakiegoś staka- z tych na samym wstępie ktore wymieniłem.

tak więc kombinacji jest troszke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Kolego podstawa jest dieta musisz ja ułozyc, jak bedziesz miał ułozona to bedziesz wiedział czego ci brakuje. Tak jak napisał apok. jest tego troche ja osobiscie chwale sobie no- xpod + mono .

Zmieniony przez - Danieloo w dniu 2009-12-06 12:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
czyli co proponujecie?? no xplode+ mono (mono np ollimp monohydrant czy inna?) czy moze cos+stack?? zaproponujcie cos konkretnie! wielkie dzieki!

=> FoX <=

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apetizer !?

Następny temat

Niby i to kreatyna i to...jednak czasami działania troche inne...

WHEY premium