SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

COŚ INNEGO ZAMIAST CLENBUTEROLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki jest jeszcze inny dobry środek na spalanie tłuszczu (nie chcę brać tego DNP), oprócz Clenbuterolu, co byście mi polecili i jakie dawki??

Dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Zaczni brać Clenbuterol już przed końcem kuracji to pomoże ci złagodzić spadki po odstawieniu koksu.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
termogeniki oparte na mieszankach ephedryna+kofeina+aspiryna
lub odpowiedniki ziolowe.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Nie polecam, ale spróbować możesz.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja nie chce robic aerobow prawie wcale a przy takiej kombinacji bym chyba musial bo samo się nie spali...a nie chce robic tych aerobow bo mam tak ze masa mi leci jak nie wiem co jak tylko biegam albo jezdze na rowerze....nie ma czegos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
taka mieszanka podwyzsza spoczynkowa przemiane materii, ephedryna ma natomiast wlasciwosci ochronne jezeli chodzi o mase miesniowa, ja tez nie robie aerobów -spalasz sam tluszcz.
powodzenia, ja jestem zachwycony i jaki speed.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak boisz sie o miesnie, mozesz T3 dorzucic,

a tak w ogole, to sorry winetou ale albo rybki albo akwarium. Stracisz muły i musisz robic aeroby na czczo i zarzucic diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry a co to jest T3??

Marcopolo efedryna jest u nas w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efedryna w Polsce jest zabroniona.

T3-cytomel, dlugo by pisac. Wpisz do wyszukiwarki i wszystko bedziesz wiedzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moza to kupic w aptece czy tylko na czarnym rynku to T3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zaczynaj z T3 jak nie wiesz co to jest. to bardzo silny hormon. jak zle zaczniesz dawkowac, mozesz skonczyc na tym leku biorac go do koncya zycia i bez przerwy tyjac.

poszukaj w interencie, T3 jest brany z clenem

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok.. poczytalem sobie o tym troche i nie biore tego bo jak cos spieprze to nie ma przebacz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gówniarze i koks!

Następny temat

Retabolil - czy autentyk?

WHEY premium