SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Płeć

M

Cel

Redukcja

Waga

92

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

okolo 25% smiało

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Siłownia, praca stojąca

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

FULL siłownia w domu rowerek stacjonarny

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

OK

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5075
Witam. Postanowiłem zacząć diete CKD, poczytałem o niej dość spoko i wydaje się dla mnie odpowiednia.Przy 178cm wzrostu waga wynosi 92kg!! i co najgorsze 106 w pasie. Na siłowni ćwicze od około roku z niewielkimi przerwami. Czy moglibyście zerknąć, doradzić i podpowiedzieć jakie błędy popełniam??

Zapotrzebowanie = 2649kcal
Deficyt = -500kcal

Białko= 92kg * 1.5g/kmc = 138g = 552kcal
Węglowodany= 20g = 80kcal
Tłuszcze= 2150 - 552 - 80 = 1518kcal = 169g

Nie zawsze dam rady zjeść 5 posiłków i dopiąć kalorii. Czy to bardzo utrudni redukcje??? Po prostu jestem mega najedzony.
Od około tyg jem mało węgli lecz nie liczyłem kalorii. W pasie zeszło 3 cm i okolo 1.5kg. Według paskow Keto-Diastix jestem w stanie ketozy - wysoka zawartość ketonów w moczu (pomiar robiony rano po przebudzeniu).


Posiłek 1
3 jajka sadzone
50g boczku
10g smalcu
2kaps VitaPac K**

Posiłek 2
100g kabanosów

Posiłek 3 (zmiennie)
1)150g schabu pieczonego
60g ser żółty gouda
cebula
pieczarki
10g majonez
2) 100-150g golonki pieczonej
200g kapusty kwaszone-pieczonej wraz z golonka
20g smalcu- do obsmazenia golonki i kapusty
2 cebule
3) skrzydelka z kurczaka pieczone- 4szt wiec mysle ze kolo 150g miecha
20g smietany18%
pomidor
ogórek

Posiłek 4 (po treningu)
40g Białko K** 80%

Posiłek 5
tutaj zazwyczaj co znajde ser gouda, twaróg, kabanosy


Tak wygladala "dieta" do tej pory przez 2 tyg. Od przyszlego tyg chce dorzucic do diety wątróbke wieprzowa oraz wedzona makrele.
I moje pytanie jak to wyglada?? pozostawic mniej wiecej tak tylko obliczyc BTW i kcal czy calkowicie zmieniac???
Trening split 3xtydz brak spadków siły, wręcz przeciwnie poprawa paru wyników. Czy to moze byc dzieki przedtreningówce i kreatynie???
Prosze o sugestie, hejty itp

UglyKID

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38188
Nie możesz od razu z dnia na dzień wskoczyć na taką dietę bo może to się źle dla Ciebie skończyć tym bardziej jeśli wcześniej spożywałeś spore ilości węglowodanów. Na taką dietę jeśli już to powinno się wchodzić stopniowo, powoli obcinać ilość węgli z tygodnia na tydzień. Posiłków nie musi być 5 równie dobrze możesz mieć 3 posiłki dziennie tylko musisz zjeść swoje kaloryczne zapotrzebowanie dobowe. Czemu w ogóle zdecydowałeś się na taką dietę? To nie jest jakaś dieta cud i jeśli wcześniej nie konsultowałeś tego z dobrym dietetykiem, nie robiłeś badań w jakiej kondycji jest twoja wątroba, trzustka i woreczek żółciowy to myślę że spokojnie możesz zacząć na zbilansowanej diecie i uzyskać efekty. Ogólnie to polecam przed rozpoczęciem redukcji wybrać się do laboratorium i zrobić chociaż podstawowe badania.

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5075
Ale skoro fajnie działa, nie czuje osłabienia ani na codzien ani na siłowni to czemu z niej nie korzystac??? Bardzo sie dobrze czuje nie jedzac weglowodanow i jakos mnie do nich wcale nie ciagnie....

UglyKID

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38188
Działa bo masz -500 kcal więc trudno żeby nie działało. Jednak na dłuższą mete nie jest to zbyt dobre rozwiązanie

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38188
I podstawą w takiej diecie jest jeszcze stosunek kwasów tłuszczowych omega 3 do 6. U Ciebie kwasów omega 3 można szukać jak na lekarstwo natomiast jest znaczna przewaga kwasów omega 6 które działają pro zapalnie. Optymalny stosunek powinien być 1:1 lub 1:2

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na najlepszy serwis w Polsce: http://potreningu.pl/plan
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na http://potreningu.pl/plan





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-10-06 21:57:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jeich to fajnie, też polecam ten serwis.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zrobić dobrą czystą mase?

Wiecej