SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854277

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Myślę, że na tej diecie można zrzucić kilka kilogramów, szczególnie jak ktoś ma 10-12% tkanki tłuszczowej, a chciałby mieć mniej. Radzę trochę więcej poczytać zanim zaczniesz ją wypróbowywać. W tej chwili nawet nie znasz jej przeznaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 440
Znam, jest to dieta dla osób chcących zrzucić troszkę zbędnych kilogramów, jako były wegetarianin, moją uwagę przykuło pozytywne oddziaływanie na zdrowie.
Również usłyszałem, że za pomocą tej diety można wyleczyć trądzik, który wcześniej był jednym z powodów zrezygnowania z ćwiczeń siłowych. Pokładałem duże nadzieje w tej diecie jako, że pozwoliła by mi zachować normalną twarz jak i pozwalała uprawiać najwspanialszy sport na świecie. Kilka lat temu kiedy mało kto stosował tą dietę usłyszałem, że jest dobra na masę, ale teraz w opiniach specjalistów dieta ta na masę się nie nadaje :( Więc pozostaje mi budowanie masy tradycyjną metodą, a potem zrzucanie tłuszczyku za pomocą CKD :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
No nie wiem czy to dobre rozwiązanie na Twój problem, przeczytaj sobie jak wygląda weekendowe ładowanie: https://www.sfd.pl/temat243114/

Może pomyśl o low carb na masę(qazar o tym też pisał)? trudno powiedzieć czy będą jakieś korzystne zmiany...

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-02-03 21:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 440
No właśnie, jak wygląda low-carb na masę?
A Ty na jakiej dietce jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
https://www.sfd.pl/temat162782/ 
Raczej proponuję zacząć od nadwyżki kalorycznej 20% zapotrzebowania i stopniowo z czasem zwiększać kaloryczność.

Moja dieta jest w tej chwili podobna do tej z drugiego linku w moim podpisie(bez deficytu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 440
A więc swoją masę już masz i niedopuszczasz do nadmiernego zatłuszczania organizmu
Dzięki za odp i za rady.
Pozdro.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium