SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CIASTO KOKOSOWE LOW CARB

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607




CIASTO KOKOSOWE LOW CARB -ala Marcin Olb

250 gram twarogu taki jakby jogurt gesty.>
125 gram mielonych migdalow
125 gram wiorkow kokosowych
3 cale jajka
Slodzik <tu wyprobowac ciasto i dodaj tyle zeby bylo slodkie>
1 aromat vaniliowy

calosc mieszaj w misce az sie dobrze wymiesza razem. Dajesz do piekarnika na 175 stopni na okolo 25/30 min w formie z papierem do pieczenia.
Mozesz kombinowac i dodac rodzynek troche i ja osobiscie daje okolo 40 gram bialka kokosowego i wtedy daje jedno jajko wiecej zeby masa nie byla za sucha. Mozesz dodac inne bialko. Mysle vaniliowe i ew. czekoladowe tez bedzie dobre. Ciasto szybko sie robi i smakuje jak sernik. Za***iste !!

zamiast migdalow dalem mix bakaliowy (rodzynki orzechy )

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-10-10 21:56:39

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-10-10 21:57:06
2

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Mało jest osób, które nie lubią słodkiego. Szczególnie w sytuacji, gdy można zjeść go sporo, jak w standardowym posiłku, a jakość jego jest bardzo dobra. Oto jeden z takich właśnie przepisów. Zapraszamy do spróbowania.

Ciasto kokosowe low carb - ala Marcin Olb

Składniki:

1. 250 g twarogu,
2. 125 g mielonych migdałów
3. 125 g wiórków kokosowych
4. 3 całe jajka
5. Słodzik, np. Allnutrition ksylitol: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Ksylitol-opis37510.html,
6. 1 aromat waniliowy.

Całość wymieszać w misce do uzyskania konsystencji ciasta. Piekarnik ustawić na 175 stopni i po osiągnięciu temperatury włożyć masę ciasta, na około 25-30 minut, w formie z papierem do pieczenia.
Można kombinować i dodać trochę rodzynek. Ja osobiście daje około 40 g białka kokosowego: https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html i wtedy daje jedno jajko więcej żeby masa nie była za sucha. Inne smaki odżywek białkowych również dadzą dobry smak. Ciasto szybko się piecze i smakuje jak sernik. Polecam!






Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
kiedys kminilem zeby wlasnie jakis taki sernik wymyslic, a tu prosze
rozklad BTW podaj jeszcze (wiem wiem niechcesie liczyc ) ale pewna czesc osob napewno sie ucieszy
czekamy na foty

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-07 23:45:21

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
O nieee , jutro najpóźniej w weekend to stestuje na bank.
2

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
LOW CARB lepszy niż z OLIMPU :)

trzeba mamie pow by zrobiła ,i zobaczy się jak ze smakiem...

fajny przepis

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Jeśli mogę coś dodać to twaróg najlepiej żeby był mocno zmielony (tak jak się prawidłowo robi do sernika) bo gdy będzie miał grudki niestety psuje strasznie smak.

B-50 użył pewnie taki specjalny, gotową masę do sernika. Choć jeśli chodzi o składniki odżywcze to się znacznie różni od zwykłego

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
brzmi kozacko !!!! dawaj foto :D

z tego co wiem, to mozna dodawac białko w proszku ale tylko specjalne: typu Optimum Any Whey (bezsmakowe, przeznaczne do pieczenia)

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Mozna dodac kazde bialko. Ja dodaje moj Izolat o smaku kokosowym i smakuje pieknie Robilem ostatnio to ciasto z orzechowym bialkiem i migdalowym aromatem i smakowalo swietnie. Ser twarogowy jak ma grudki to trzeba go zmiksowac z odrobina jogurtu naturalnego zeby byl gesty i bez grudek(jak gesta smietana)

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2008-10-09 05:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Quark jest i u mnie
1

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Apetycznie wyglada Lukasz . Tez wczoraj zrobilem Wkleje przy okazji kilka fot.Jak smakowalo ?? Dodales chyba czekoladowego bialka tak ?? Wyprobujcie najpierw orginalny przepis zanim bedziecie kombinowac z bialkami

Macie tez chudy Quark 0,5 % tluszczu ??



Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2008-10-11 06:55:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tak

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a można poprosić o wartości?

jak tylko mi sie dietka redukcyjna skończy - na bank wypróbuje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! WITAMY - PRZECZYTAJ! ZANIM ZAŁOŻYSZ TEMAT !!!

Następny temat

Spaghetti Bolonese bodybuilding version

Wiecej