SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE ZROBIC MASE DZIEKI SNIKERSOM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1956
CZEŚĆ!
Właśnie zacząlem uczeszczać na siłownie, a ponieważ waże tylko cos kolo 75 kilosów kolega zaproponował mi niasamowitą diete która ma na celu powiększenie masy mojego ciała. Chodzi tu o osławione Snikers'y marki Goplana. Otóż kolega ten twierdzi iż regularne spożywanie tego wynalazku może w ciągu nawet dwóch lat powieksztć mase ciała o 200% !!! Podobno pojawiaja sie przy tej diecie również problemy, typu zanik bicepsa, lecz sa one tylko chwilowe i mijaja równie szybko jak się pohawiają. Prosze pomóżcie mi czy to rzeczywiscie jest dobry sposób na uzyskanie dobrych wyników gdzyż już dłużej nie moge być w cieniu tego pakera. hehe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bijcie sie dzis za żłobkiem!!!
hehe przyjdziemy popatrzec...bedzie jazda!!!
Pozrawiam!!!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
kup se marsy sa lepsze


[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2949
A dla urozmaicenia diety kup BOUNTY !

heh

"Życie jest przygodą dla odważnych ..
-albo Niczym! "

"Życie jest przygodą dla odważnych ..
-albo Niczym! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc!!!
nie popeiram twojego kolegi,niszczy on pojecie:"sport to zdrowie" ,po drugie wiesz ile to jest 200% masy? w pale sie nie miesci,gwarantuje ci ze nie dal bys rady,musial bys jesc z 8000kcal dziennie co by cie zniechecilo do cwiczen,uwierz mi i raczej zamiast codziennych batonow zjedz sobie platki owsiane,ryz jak ci tak zalezy na masie,a batony zjedz sobie,ale 2 na tydzien.
Pozdrawiam!!!


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
A ja doradził bym ci MILKI WAY bo przytyjesz ,a będziesz jednocześnie lekki.TAk na serio to twój kolega boi się że go przerośniesz dlatego ci doj.....ł taką dietę.Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
eee tam...po danonkach sie najlepiej rosnie...nie widzieliscie reklamy ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam preferuje wykupic w szystkie batony ze spożywczaka i żywić sie tylko mimi. Szybko przybedze masy, ale przecierz nie wazne czy zwiekszy sie obwód klaty czy brzuch

W kulturystyce najważniejszy jest zdrowy rozsądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam znam tego kolesia co tak jadl snickery wazyl 55 kg apo zaledwie 2 miesiacach TAK ! dwoch miesiach doszedl do 120 kg !!!!!!
ale osobiscie nie jem snickersow bo sa za "mocne" ja jem wafeli waniliowo-truskawkowe w polewie z czegos co przypomina czekoalde (ale spewnoscia nia nie jest)

PS. bo jak pzrez tydzien jadlem po 2 snickersy dziennie to mi skoczyla sila o 20% (na kazdym cwiczeniu) noo i dostalem rozstepow od pepka po szyje :) heheehehhehehehehehehehehe



"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten koles chyba ci nie wspomnial o kosach,chodz ja w to nie wierze nawet po koksach bo by mu rozdupilo skure i by mial takie rzoztepy ze by sie w pale nie miescilo.Albo te batoniki mu zrobily taki zament hormonalny ze kipnie za pare lat...
Pozdrowienia!!!!


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nie przesadzaj że ktoś przytył prawie 70 kg w 2 miesiące

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nooooo jakby spożywał ok 9000 - 10 000 kalorii dziennie to czemu nie
to trzeba zjeść z karton batonów

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i kawa

Następny temat

Sklep z suplementami w Internecie

WHEY premium