SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCĘ PRZYTYĆ!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ważę 60 kg przy wzroście 180 cm i wyglądam jak "PATYK" co zrobić przecież nie można tak wyglądać mam 17 lat w sumie to jem dużo i nic... z góry dziękuje za podpowiedzi co robić a raczej jeść i łapać kilogramy....
POZDRAWIAM!!!!!!!!!

Adrian Łysakowski
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeść dużo, to nie zawsze wystarcza. Ktoś może np. zjeść 2 chleby dziennie i też można powiedzie, że je dużo.
Chodzi o to aby jeść produkty bogate w składniki odżywcze ( węglowodany złożone, białko i niewielkie ilości tłuszczu )

Poszukaj artykułów w archiwum, bo ten temat był poruszany setki razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
To zajdź w ciążę. Masa murowana.

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ricaRDO Laska jest chlopakiem o ile sie nie myle a takie rady to sobie mozesz wiesz co zrobic,
A Ty laska fajtycznie musisz zwiekszyc ilosc kalorii
( byle nie poprzez jedzenie bigosu i golonek ) ja ostatnio robie sobie takie koktajle - 0,5 litra mleka, 150g sera bialego, pare truskawek, ew. 2 lyzeczki cukru - pij ze 2 razy dziennie i juz masz ok. 500kcal na kazdym koktailu, do tego duzo ryzu, makaronu, roslin straczkowych, nawet lodow i masla orzechowego - wszystko wysoko kaloryczne , jedz czesto tak z 5-6 posilkow dziennie i masa musi isc, nie ma wafla

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.
2

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26976
Jak wyżej: przede wszystkim odpowiednia dieta, a jeżli nie możesz dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości kalorii z pożywienia to pozostaje jeszcze gainer.

Max

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
laska:
jedz 5-6 posiłków dziennie
głównie mają to być: ryż, piersi kurczaka, tuńczyk, chudy ser, jajka (głównie białko),
mozesz też jeść kaszki dla dzieci (oczywiscie w ilosci większej niz zalecana na opakowaniu )
posiłki układaj tak, by rano jesć więcej ww, a pod wieczór więcej białka,
dasz radę! ja też jestem chudy i mam problemy z masą, ale przez 9 mcy treningów udało mi się złapać 6 kilo,
nie napisałeś czy ćwiczysz, ale musisz to robić by masa zdobywana była w formie mieśni a nie tłuszczu!
badź cierpliwy i trzym się

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
QRDE JA TEZ BARDZO CHCE PRZYTYC ALE NAWET KREATYNA I AMINOKWASY MI NIE POMAGAJA. mAM 18 LAT 83 KG WAGI I 194 WZROTU. pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
Też tak miałem jeszcze we wrzesniu ubiegłego roku. Przy wzroście 185cm ważyłem 66kg. Teraz waże 82kg [od lutego] przy wzroście 187cm. To co mnie wybawiło z niedowagi to nie żadne tam odżywki czy suplementy. Prosze się nie śmiać ale spróbować. Jak bym był bogatszy to bym wam zagawarantował zwrot kasy w razie jak by nie podziałało. Ale nie mam po co bo zadziała...[I hope]. Idziecie do spżywczego i kupujecie kaszki Bebiko albo Nestle od 10[!] miesiąca życia, mleczno-ryżowe. Jedna paczka 250g kosztuje ok 3,75-4,50 PLN. Kaloryczność tego jest z a ***** i s t a, 100g daje ok. 413kcal, wieć więcej niż większość odżywek, jest tańsze kilka razy i na pewno zdrowsze, ma witaminy, i jest łatwe w przyrządzeniu [zalewasz to wodą,bo mleko już jest w środku]. Czy sraka po tym jest? Nie wiem, ja nie miałem. Jeżeli nie możecie złapać masy to polecam jedą paczke kaszki dziennie, puszke tuńczyka, 6 -12 jajek i 4Xdziennie po łyku oliwy z oliwek [ca. 2000-2500 kcal] oczywiście to wszysko jako dodatek do waszej obecnej diety [zakładam że jecie koło 3000-3500 kcal. i nie pracujecie na budowie.
Kaszke łykajcie zaraz po zmiksowaniu, zanim stężeje. Zastosujcie to wszystko przez tydzień ale na maxa... znaczy tyle albo jeszcze więcej, jak wam wskazówka na wadze nie drgnie możecie mnie nawyzywać...[oby nie trzeba było]

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra Johnnie, dzisiaj lecę po te kaszki :) Trochę masy się przyda :) W razie czego i tak dużo nie stracę.. :)

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiec dzisiejsi kulturysci jedza kaszki dla niemowlat?)) Swoja droga dobry pomysl.

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
no wiecie, 10-cio miesięczny dzieciak też idzie na mase, nie?)
poza tym rzućcie okiem na skład, nie jest idealny ale i tak z a ***** i s t y [dla kulturysty] jak na coś co służy komuś innemu i kosztuje kilka razy mniej niż odżywka
acha, i jeszcze jedno, jeżeli "współczesny" kulturysta strzela sobie "końskie" dawki leków dla chorych na raka i anoreksję to dlaczego nie miał by jeść kaszek dla niemowląt?? [to zresztą jest zdrowsze]

pozdrawiam

Johnnie
1

pozdrawiam

Johnnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie!

Następny temat

Do XENY !!!!! FRUKTOZA

WHEY premium