SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCĘ PRZYBRAĆ NA MASIE.POMUŻCIE!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze wszystkim!
Mam pewien problem otóż jestem wysoki[183cm]i jestem chudy[68kg] chcę przybrać na masie.Bardzo dużo ćwiczę w domu,a poza tym gram zawodowo w piłkę nożną oraz uprawiam kolarstwo górskie.Jednym słowem wszystko spalam.Uzbierałem dość kaski i chcę sobie kupić odżywki.Myślałem o:
1.Olimp Top Mass
2.Olimp Carbo
3.Krea-Carbol[Olimp]
Chcę je 3 zazywać.
PROSZĘ DORADZCIE CZY TO BĘDZIE DOBRE ROZWIĄZANIE
A MOŻE MACIE LEPSZY POMYSŁ?
PROSZĘ DORADZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Nio, dietka to podstawa-na poczatek 2g bialka zwierzecego/kg+5g weglowodanow zlozonych/kg powinno starczyc. Oczywiscie do tego duuzo wody, minumum 3 litry. No i ponadto trzeba pamieta o snie(regeneracji)

P.S. sciagnales ode mnie podpis

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
poszukaj w SUPLEMACJI, coś sobie znajdziesz...

gdybyśmy nie cierpieli nie wiedzielibyśmy że żyjemy
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Daruj sobie te odżywki bo tyle co zrobisz na nich masy to i tak pewnie wypocisz. Nakaż lepiej matce żeby nakupiła Ci dobrego żarcia (fresh meat - czy jakoś tak ) i powinno wystarczyć. Jak się żywić na bank znajdziesz w wyszukiwarce (archiwum). Jeżeli dpbrze ćwiczysz i będziesz się dobrze odżywiał to wystarczy. Jeżeli chcesz szybko zrobić dużą masę to pozostaje tylko koks, ale chyba liczysz się z tym że jak skoczy szybko masa to i równie szybko spadnie wytrzymałość, no chyba że masz organizm sepermana lub jakiegoś świetnego trenera, ewentualnie EPO ))

Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może zamiast odżywek kup sobie słoniny... albo tłustej kiełbaski i do tego worek ziemniaczków... Mniam mniam pychota!!!!!

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Głos dla Wariata! Dobrze gada, nalejcie mu wódki )

Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A tak napoważnie to uważasz że jest sens zjeść 1,2, czy nawet 3 odżywki i wydać na to kupę kasy jak taki sam efekt można uzyskać prawidłową dietą? Może w trochę dłuższym okresie ale za to nie obciążając nadmiernir bebechów. Myślisz że te odżywki to niewiadomo co? To takie same żarcie jak każde inne (no może nie każde ) tylko że w proszku. Napewno zdrowa dieta to nie to samo co 5 metki po śniadaniu ale dla zwykłego chłopaka któremu nie zależy na wyciśnięciu 150 kg w rok chyba powinno wystarczyć? Np po co wydawać mnustwo kasy na jakieś aminokwasy jak można je rówie dobrze otrzymać jedząc np migdały??

Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
A ile masz lat?


Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Shidokan.Judo.Bjj...czasem
...do kwietnia przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Krawat z migdałami tobym nie przesadzał, bo mają za***iście dużo cyjanku w sobie i jak chłopak zje naraz z 10 kg, to może mieć problemy zdrowotne. A od ziemniaków, co najwyżej się posra i dostanie skrętu kiszek

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ha, zjedz wariat naraz 10 kg odżywek to wysrasz wątrąbę z sercem i moczowodem . A tak na poważnie to tych migdałów nie powinno sie jeść więcej niż 10 dziennie.

Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A zresztą chyba cynku a nie cyjanku ...

Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż cyjanku heheh. I dodatkowa informacja- czosnek, jako jeden z nielicznych posiada w sobie duże ilości Uranu- nie robię sobie jaj. hehe

Wariat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nudy, nie warto zagladac

Następny temat

Odzywki

WHEY premium