SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CF + boks tego samego dnia?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2137
Witam,

Cwicze CF 5-6 razy w tygodniu rano, a do tego chcialbym dolozyc 2-3 razy w tygodniu boks wieczorami w dni ktore wypada mi CF - co sadzicie? czy przy odpowiedniej diecie, suplementacji i wypoczynku - jest to do ogarniecia? Czy tez zalecacie w owe dni odpuscic CF?


Dzieki i pozdrawiam!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to do ogarnięcia.
Nie spróbujesz, nie będziesz wiedział (czy Twój organizm podoła).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Nie za dużo tych treningów? Ogranicz CF do 3 sesji i wówczas bedziesz miał większe pole manewru. I pytanie, co robisz na tych treningach-czy są to typowe rzeźnie z ciężarami czy proste obwody w oparciu o ciężar ciała.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2137
Oczywiście zależy to od treningu, ale większość to rzeźnie z ciężarami... Czyli mówisz ze 3 CF w dni których nie robie wieczorem boksu?
Dlatego tak dużo tych treningów gdyż chcę również na CF robić postępy, a koledzy którzy chodzą 5-6 razy na CF będą mnie odstawiali w wynikach jeśli ja pozostanę przy 3 - nieprawdaż? A trochę z boksem też chcę mieć doczynienia... Kurde - tydzień jest za krótki! ;)


Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
A na crossfit chodzisz do BOXa czy sam układasz sobie treningi ? Ma to spore znaczenie, bo w boxach treningi tygodniowe są programowane w taki sposób, żeby w ciągu całego tygodnia odpowiednio zadziałać na całe ciało. Jeżeli układasz je sobie sam to są spore szanse, że przeorasz za bardzo jedne partie a zaniedbasz inne - również ma to znaczenie przy budowaniu równowagi pomiędzy siłą, wytrzymałością i sprawnością. Prawda jest taka, że bez odpowiedniej regeneracji daleko nie pociągniesz - niestety jest to niezbędny element tygodnia treningowego. Nie ma idealnego rozkładu treningów - najlepsza opcja to sprawdzić na sobie - zrób tydzień testowy i obserwuj swój organizm.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2137
Uczęszczam do boxa więc treningi są ułożone przez trenerów CF...
No nic - będę "się obserwował" i zobaczymy... Dzięki wszystkim za pomoc!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODZENI ZA AKTYWNOŚĆ !

Następny temat

Redukcja FW + Cross-trening

Wiecej