SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CF

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
A
Martwy Ciąg
Wyciskanie Leżąc
Zarzut

B
Przysiad Przedni
Wyciskanie na barki stojąc
Wiosłowanie podchwytem

Poniedziałek A
Wtorek Aeroby
Środa B
Czwartek Aeroby
Piątek A
Sobota Wolne
Niedziela Wolne
Itd

System 10/9/8/7/6/5/4/3/2/1

Może takie coś być? Pierwszy raz będę robił CF. Cel: Wrócić do formy (kontuzja, długa przerwa od siłowni) tzn, Zrzucić sadło i zachować 'mięśnie' ew dobudować coś. 2 miesiące temu powrót do siłki był, zwykły split + aeroby codziennie, myślę, że już mogę zacząć CF. Wcześniej trenowałem mma więc obwody nie są mi obce. Co poprawić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
No to luz.

Proponuję prosty crossfit, na pewno nie oparty o dwa najcięższe ćwiczenia, w wielkiej ilości powtórzeń.

Warto rozważyć prosty, biegowy interwał np. 15/45 x 10-15 powt.

CROSSFIT NP.

Przysiad ze sztangą
Sprawle
Podrzut sztangielki

Od 1 do 5 powtórzeń i w dół. Przerwa 1-1,5 minuty po skończeniu obwodu LUB WODY.


Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2012-07-26 21:30:01

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobudowanie mięśnia przy redukcji wybij sobie z głowy. Takie możliwości mają tylko grubasy z 40kg nadwagą.
MC i zarzut w jednym obwodzie Cię zniszczy. Jeśli miałeś przerwę i zaczynasz dopiero to sugeruję w jednym obwodzie robić albo mc albo zarzut. W treningu B możesz zrobić z pierwszych dwóch ćwiczeń jedno - thrusters, jeśli pozwala Ci na to wydolność. W systemie powtórzeń który podałeś słabo to widzę. Powinieneś zrobić 3-4 serie z krótkimi przerwami i zweryfikować swoje możliwości. Po przerwie dość często wydaje się, że moc jeszcze jest, ale pierwszy trening weryfikuje wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
To jaki zestaw ćwiczeń byś proponował? System 10/9/8/7/6/5/4/3/2/1 mi się podoba i wolałbym korygować na początku ciężar niż właśnie powtórzenia. Da rade tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale nie zrobisz stałym ciężarem takiego systemu powtórzeń przy słabej wydolności. Ja bym sugerował np. 21,15,9. Po tym będziesz w stanie stwierdzić w jakiej formie jesteś. Zrób sobie taki obwód:
21 thrusters
21 podciągnięć
15 thrusters
15 podciągnięć
9 thrusters
9 podciągnięć

A jako drugi obwód:
5 podciągnięć
10 pompek
15 przysiadów
w czasie 20 minut maksymalną liczbę obwodów.

Ten pierwszy jest bardzo ciężki, do thrusters dobierz dobrze ciężar, bo to ćwiczenie zabija.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2012-07-25 23:53:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak w ogóle to jak z Twoją wytrzymałością? Jakie masz parametry? Wzrost/waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
186/94kg
Wytrzymałość.. dokładnie nie wiem. Bieg przez 1h tempem 10km/h wytrzymuje bez problemu ale to dużo nie mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to spróbuj tych obwodów i daj znać jak Ci idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Ok. Odezwę się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Morales , ale nie pwoiedziales ze ten drugi Wod tez jest zabojczy, jesli sie go robi na pelnych obrotach. Sluchaj ja robilem MC i zarzut w jednej rundzie i stwierdzam ze nie jesto to dobry pomysl. lepiej zmienic jedno z cwiczen bo jak po MC zaczniesz robic zarzuty to w kolejnych obwodach bedziesz musial zbyt dlugą przerwę robić. takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
To może High Pull wrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
to ejst bardzo podobne cwiczenie. ja bym raczej sugerowal cos z przysiadem. moze thrusters z hantlami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do Dudka

Następny temat

Bear complex + ??

WHEY premium